عایق استخر در گچسر

عایق کاری استخری در منطقه گچسر توسط تیم اجرایی این شرکت و با عایق نانوپول انجام گرفت. نانوپول عایق رطوبتی یا همان رنگ آب بند کننده برای استخر می باشد که چسبندگی بسیار بالایی به سطح دارد و به هیچ عنوان پوسته پوسته نمی شود. علاوه بر آب بندی، ضد خزه و جلبک است و کاملا بدون بو وسمیت می باشد.

عایق استخر در گچسرعایق استخر در گچسرعایق استخر در گچسرعایق استخر در گچسرعایق استخر در گچسرعایق استخر در گچسرعایق استخر در گچسرعایق استخر در گچسر

عایق نانو برای استخر در گچسر

عایق کاری استخر خصوصا در فصل تابستان موردتوجه همه می باشد. بسیاری مردم به دنبال رنگی برای استخر هستند که سالانه نیاز به تمدید نداشته باشد. عایق نانوپول ساخت نانوشیلد با رنگ آبی استخری کار آب بندی و رنگ استخر را همزمان انجام میدهد و عمر بالایی دارد. استخری در منطقه گچسر توسط این عایق و تیم اجرایی ما در کمترین زمان انجام شد. این عایق به دلیل پایه آب بودن بدون بو و سمیت است و زود خشک  می شود که آن را برای مناطق مرطوب بسیار مناسب می سازد. چسبندگی فوق العاده عایق رطوبتی نانوپول بعلت رزین های اکریلیک می باشد که همزمان خواص انعطاف پذیری و تحمل فشارهای مثبت و منفی بالا را هم امکان پذیر می سازد. نانوپول ضد خزه و جلبک است و دارای رنگ  ثابت می باشد.

در فیلم زیر اجرای عایق رطوبتی نانوپول برای استخر در گچسر نمایش داده شده است:

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.