جستجوسبد خرید

عایق کاری استخر ورامین

در فصل تابستان نیاز به رنگ کردن و آب بند نمودن استخرها بسیار بیشتر شده است. این شرکت در پروژه ای دیگر برای عایق کاری استخری در ورامین از عایق رطوبتی پلیمری نانوپول ساخت نانوشیلد استفاده نمود. نانوپول با چسبندگی عالی و خواص انعطاف پذیری و آب بندی از هدررفت آب استخر جلوگیری می کند.

عایق کاری استخر ورامینعایق کاری استخر ورامینعایق کاری استخر ورامینعایق کاری استخر ورامینعایق کاری استخر ورامینعایق کاری استخر ورامینعایق کاری استخر ورامین

آب بندی استخر در ورامین

همیشه در فصل تابستان استفاده از  استخرها زیاد می شود. با توجه به مسائل کمبود آب استفاده از رنگی که بتواند آب بند نیز باشد و از هدررفت آب جلوگیری کند بسیار توصیه می گردد. عایق رطوبتی نانوپول همزمان رنگ و آب بندی استخر را انجام می دهد. اجرایی سریع و آسان دارد و به دلیل پایه آب بودن سریع خشک می شود و دوستدار محیط زیست است. این عایق رطوبتی قدرتمند همچنین ضد خزه و جلبک می باشد. برای استخری در ورامین تیم اجرایی این شرکت از عایق نانوپول ساخت نانوشیلد استفاده نمود. در فیلم زیر میتوانید مراحل اجرای این عایق را مشاهده نمایید:


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.