جستجوسبد خرید

عایق نما ساختمان هواپیما کلاردشت

برای عایق کاری نمای ساختمانی به شکل هواپیما در کلاردشت، تیم اجرایی این شرکت از رنگ ضد آب نما استفاده نمود. رنگ ضد آب نما نانوشیلد با فرمولاسیون عالی و پیشرفته علاوه بر رنگ آمیزی نمای ساختمان، کاملا سطح نما را آب بند می نماید و از نما در برابر فرسایش محیطی محافظت می نماید.

عایق نما ساختمان هواپیما کلاردشتعایق نما ساختمان هواپیما کلاردشتعایق نما ساختمان هواپیما کلاردشتعایق نما ساختمان هواپیما کلاردشتعایق نما ساختمان هواپیما کلاردشتعایق نما ساختمان هواپیما کلاردشتعایق نما ساختمان هواپیما کلاردشتعایق نما ساختمان هواپیما کلاردشت

عایق کاری نما ساختمان هواپیما شکل در کلاردشت

برای عایق کاری نمای ساختمانی به شکل هواپیما در منطقه کلاردشت از رنگ ضد آب نما استفاده شد. این رنگ با چسبندگی فوق العاده بالا به سطح و کاملا مقاوم به رطوبت می باشد. رنگ ضد آب نما نانوشیلد ساخته شده بر پایه رزین های اکریلیک نما را در برابر فرسایش محیطی محافظت می کند و دارای ویژگی های زیر می باشد:


در فیلم های زیر اجرای رنگ عایق نما برای ساختمان هواپیما شکل در کلاردشت را می توانید ملاحظه نمایید:

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.