عایق سقف شیبدار کلاردشت

عایق کاری سقف شیبدار ساختمانی در کلاردشت، توسط تیم اجرایی این شرکت با عایق رطوبتی نانوآردوکالر انجام گرفت. این عایق پلیمری در رنگ های متنوع و زیبا علاوه بر آب بندی ظاهر بسیار زیبایی به ساختمان و ویلای شما می بخشد.اجرای آسان و عدم تغییر رنگ در برابر آفتاب از ویژگیهای ممتاز عایق های نانوشیلد است.

عایق سقف شیبدار کلاردشتعایق سقف شیبدار کلاردشتعایق سقف شیبدار کلاردشتعایق سقف شیبدار کلاردشتعایق سقف شیبدار کلاردشت

اجرای عایق نانوآردوکالر در کلاردشت

تیم اجرایی این شرکت در کلاردشت، برای عایق کاری سقف شیبدار ساختمانی از عایق نانوآردوکالر استفاده نمود. این عایق رطوبتی پلیمری بر پایه آب بوده، به سرعت خشک می شود و به همین دلیل برای استفاده در شهرهای شمالی با رطوبت بالا مناسب است. از مزایای عالی نانوآردوکالر به موارد زیر می توان اشاره نمود:

در فیلم زیر می توانید اجرای عایق رطوبتی نانوآردوکالر را در این پروژه مشاهده نمایید:


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.