مواد عایق بندی نما

پرسش شده توسط : ساره در تاریخ : دوشنبه 5 آبان 1399

سلام

برای عایق رطوبتی نما چه محصولی دارید؟آیا عایق رنگی هم برای نما دارید که ضلع باران گیر ساختمان را همزمان رنگ و عایق بندی نمود؟

پاسخ :

درود و احترام

استفاده از بتن های آب بند، به کارگیری ماستیک ها برای پر کردن درز انقطاع، قیرگونی، ایزوگام، عایق نانوبام و دیگر عایق های نانو همگی برای عایق بندی ساختمان و جلوگیری از بروز خرابی سازه و تاسیسات آن در اثر رطوبت می باشند. اما هیچ وقت نباید از عایق بندی نما، ضلع های غربی و شمال غربی ساختمان که باران گیر هستند غافل شویم.

اگر بهترین جنس سنگ و آجر را برای نما بکار ببرید و زیر کار آن هم بتن آب بند استفاده کرده باشید، باز هم از نفوذ رطوبت در اثر بارش باران و برف در امان نخواهیم بود و مجبور به استفاده از عایق نما خواهیم بود. چرا که سنگ یا آجر به خودی خود آب گریز نیست و از طریق سطح و درز ها باعث نفوذ رطوبت به داخل سازه می گردد. برای عایق بندی سنگ یا آجر نما عایق بی رنگ نانواستون کالر مناسب می باشد. این عایق رطوبتی عموما برای سنگ و آجر نما کاربرد دارد و موجب جلوگیری از شوره زدن نما، نفوذ رطوبت به داخل، آلودگی و تغییر رنگ در برابر آفتاب و شرایط جوی می شود. عایق رطوبتی بی رنگ نانواستون کالر برای عایق بندی چوب و سازه های چوبی بسیار مناسب می باشد.

و اما عایق بندی ضلع های غربی و شمال غربی ساختمان که رکن اساسی و مهمی در جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل سازه دارد. عایق رطوبتی رنگی نانوکالر کار نگ آمیزی و عایق کاری دیوار بیرونی ساختمان را بطور همزمان انجام می دهد. عایق رطوبتی نانوکالر با ضخامت کم و وزن پایین به سادگی روی سطح اجرا می شود. عایق رطوبتی نانوکالر در برابر آفتاب دچار تغییر رنگ نمی گردد، مقاومت سایشی خوبی دارد، بسیار منعطف است و در اثر انبساط و انقباضات ناشی از تغییر دما یا تنش های سازه ای دچار پوسته و ترک نمی شود.

عایق کاشی حمامعایق شیروانی
پرسشهای مرتبط

فرم مشاوره

  • تذکر : لطفا جهت استعلام قیمت عایق های رطوبتی نانوشیلد با شماره تلفنهای شرکت تماس حاصل نمایید.
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی * ۶۴ - ۳ =