عایق کاشی حمام

پرسش شده توسط : سید جلال در تاریخ : یکشنبه 4 آبان 1399

سلام

از کف حمام کاشی اب چیکه میکند عایق میتوند کاملا برطرف کند اگر میشود بدون کندکاری بفرمایید

پاسخ :

سلام
وقت بخیر

شما می توانید بدون نیاز به کندن کاشی ها کف و دیواره های حمام منزلتان را آب بندی نمایید. عایق شفاف و بی رنگ نانو استون کالر برای عایق کاری رطوبتی  روی سطح کاشی، سرامیک، سنگ و حتی چوب بسیار مناسب است و سطوح را 100% آب بند می کند.

برای عایق کاری حمام به چند نکته باید دقت داشت:

کاشی های حمام معمولا بعد از گذشت زمان و خرابی عایق زیر کار،  دچار نفوذ آب به داخل سازه از قسمت کف و دیوارها شده که این امر موجب کاهش عمر ساختمان، خرابی های تاسیساتی داخلی ساختمان، طبله کردن و زشت شدن ظاهر دیوارهای مجاور حمام می شود. در این صورت دو راه حل وجود دارد:

1. کندن کاشی یا سرامیک، سپس عایق کاری مجدد برای زیرکار. بدین صورت که شما می توانید از عایق رطوبتی نانومالتی برای زیر کار استفاده نمایید. عایق رطوبتی نانومالتی به همراه مش در سه لایه روی سطح سیمانی زیرکار اعمال می شود. در صورت اجرای صحیح عایق رطوبتی نانومالتی ضمانت می شود که این عایق تا 30 سال جوابگو می باشد.  تیم اجرایی این شرکت همواره در خدمت مشتریان عزیز می باشد. اما خالی از لطفا نیست که در اینجا به به بررسی نکات اجرایی این عایق بپردازم:

ابتدا روی سطح بتنی یا سیمانی  را مرطوب نمایید. یک لایه از عایق نانومالتی را با قلم مو، غلطک یا پیستوله اجرا می کنیم. و مش یا توری الیاف شیشه را روی عایق پهن می کنیم بصورتی که اورلب آن کم باشد. در این مرحله 4 تا 6 ساعت فرصت خشک شدن داده و بعد مجددا یک لایه عایق نانومالتی را روی مش اجرا می نماییم. بعد از گذشت 24 ساعت از اتمام عایق کاری،  می توانید موزاییک، سنگ، سرامیک یا کاشی را نصب نمایید.

2. راه دوم که راهی بسیار راحت تر، کم هزینه تر و سریعتر می باشد این است که بدون نیاز به کندن کاشی یا سرامیک، از عایق بی رنگ و شفاف نانو استون کالر برای پوشش درزها و عایق بندی روی سطح کاشی و سرامیک استفاده نمایید. عایق بی رنگ نانو استون کالر با قلم مو و پیستوله اجرا می شود. بی رنگ است. مزیت عایق نسبت به دیگر عایق های معمول اینست که بدلیل ساختار پلیمری آن که از رزین های اکریلیک ساخته شده، تشکیل فیلم کاملا آب بند را روی سطح می دهد. و سطح کاشی یا سرامیک را کاملا آب بند می نماید. همچنین این عایق رطوبتی در محیط های مرطوب دچار کپک و یا جلبک نخواهد شد. لازم به ذکر است که عایق نانواستون کالر برای آ ب بندی سطوح زیر قابل استفاده می باشد:

عایق نانو باممواد عایق بندی نما
پرسشهای مرتبط

فرم مشاوره

  • تذکر : لطفا جهت استعلام قیمت عایق های رطوبتی نانوشیلد با شماره تلفنهای شرکت تماس حاصل نمایید.
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی * ۲۸ + ۴ =