#رنگ_دیوار

مطالب با برچسب رنگ دیوار در وب سایت نانوشیلد برترین تولید کننده عایق رطوبتی

رنگ دیوار

عایق دیوار در شمال کشور

سلام

منزلی در شمال دارم دیوار پوست پوست میشه و دارای رطوبته شما چه رنگی برای دیوار را پیشنهاد می کنید.

09121998128

عایق نما، مازندران

عایق نما، مازندران

برای ضد آب کردن سطوح ساختمانی نما، خصوصا در مناطق مرطوب، از عایق رطوبتی نانو استون کالر و یا رنگ های ضد آب می توان استفاده نمود.

عایق کاری دیوار

سلام وقت بخیر من در شهر رشت مشغول ساختمان سازی هستم معمولا در قسمت دیوارهای مجاور به همسایه از ورق گالوانیزه رنگی استفاده می شود تا جلوی رطوبت و باران گرفته شود ولی در ساختمان جدید که در حال ساخت هستم همسایه اجازه اجرای ورق را نمیدهد میگوید یا سیمان سفید کن یا سرامیک ،اگر بخواهم از اینها استفاده کنم مشکل عایق رطوبتی خواهم داشت آیا ماد شما جوابگو عایق دیوار میباشد و قیمت برای ۱۳۰متر دیوار چقدر می باشد.

باتشکر

رنگ آب بند برای داخل ساختمان

سلام یک دیوار گچی داخل منزل داریم از بیرن سیمان وسنگ است علیرغم ایزوگام روی لبه فوقانی دیوار از بیرون وقتی دیوار بیرونی در اثر باران یا ترشحات باران واب خیس می شود از داخل لکه های بزرگ زرد ناشی از نفوذ رطوبت در دیوار گچی ایجادمی شود دیوار بیرون چون حیاط همسایه است امکان عایق سازی بیشتر ندارد بعلت ممانعت همسایه. ایا امکان دارد بر روی دیوار گچی داخلی رنگ عایقی مالیده یا نقاشی شود مثل رنگ ومشکل حل شود یا راه حل چیست

رنگ ضد آب برای دیوار باران گیر

سلام حدود 260 متر مربع دیوار باران گیر که قبلا" 5 سال پیش رنگ عایق متفرقه خورده داریم ترک های ریز و درشتی پیدا کرده است پیشنهاد شما و برآورد هزینه شما چیست ؟

قیمت رنگ ضد آب دیوار

با سلام.میخوام دیوار بارانگیر حدود ۷۰ متری رو رنگ ضد آب بزنم. در مورد قیمت و نحوه ارسال به شهرستان توضیح بفرمایید

اجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشا

اجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشا

برای آب بندی کف و دیواره ساختمان روشا از عایق رطوبتی رنگی نانو کالر استفاده شد. عایق رطوبتی نانوکالر توسط تیم اجرایی نانوشیلد با بهترین کیفیت و به سرعت اجرا شد.

کپک روی دیوار کمد دیواری

سلام و عرض ادب، داخل کمد دیواری ما که پشتش دیوار اصلی بیرونی ساختمانه بعلت اختلاف دما و نازکی دیواره ها عرق میکنه و کپک میزنه:(( چه محصولی رو از نانوشیلد بخرم که این مشکل برطرف شه؟

رنگ اکریلیک داخلی (مات، براق، نیم براق)

رنگ اکریلیک داخلی

برای رنگ آمیزی داخل ساختمان نیاز به رنگی با کیفیت بالا و بادوام داریم که بدون بو وسمیت باشد. رنگ اکریلیک نیم براق بسیار مناسب این حالت است. رنگی قابل شستشو است.

رنگ اکریلیک نسل جدید رنگ های ساختمانی می باشد که مزایای بسیاری نسبت به رنگ های روغنی و پلاستیک دارد. تولید این رنگ ها با تکنولوژی جدید موجب برطرف کردن ایرادات رنگ های سنتی شده است. در نتیجه طرفداران رنگ اکریلیک روزانه در حال افزایش می باشند. از مهمترین مزایای آن بی بو و غیر سمی بودن این رنگ است.

نانوکالر

عایق رطوبتی نانوکالر | بهترین عایق برای آب بندی نما

محصولی است تک جزئی شامل لاتکس با تن سفید و پودر در رنگهای متنوع قابل سفارش می باشد.

نانوکالر محصولی است ویژه در رنگ های متنوع که برای آب بندی و به عنوان یک عایق رطوبتی قدرتمند در نمای ساختمان خصوصا نماهای غربی و شمال غربی که بیشتر در معرض باران هستند بکار میرود

عایق رنگی نما

عایق رنگی نما

مواد عایق بندی نانو برای عایق کاری نمای غربی ساختمان بکار می رود -کار رنگ و آب بندی بطور همزمان انجام می شود.عایق رنگی نما پلیمری بوده و دارای رنگ ثابت می باشد.

درخواست کارشناس

سلام دوست عزیز

من برای رنگ آمیزی ضد آب دیوار نما ساختمان از جنس سنگ و دیوار دور حیاط از جنس سیمان

و دیوار داخل ساختمان ار جنس سیمان که کمی رطوبت دارد و به خود رنگ نگه نمی دارد

در بندر انزلی نیاز به مشاوره و بر آورد هزینه مواد مورد نیاز و اجرا دارم

به چه صورت می تونم در خدمتتون باشم؟

آیا کارشناس در بندر انزلی برای بازدید هم دارید یا خیر؟

اجرای نانوکالر خدامی

اجرای نانوکالر خدامی

برای عایق کاری دیوار یا نما از عایق رطوبتی نانوکالر در رنگ های متنوع ساخت نانوشیلد استفاده نمایید. عایق رطوبتی نانوکالر بسیار چسبنده به سطح می باشد.

رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک: برای رنگ کردن سطوح داخلی و خارجی دیوارهای ساختمان بهترین گزینه رنگهای اکریلیک پایه آب هستند که نسبت به رنگ های روغنی سالم تر و با کیفیت تر می باشد.

رنگ ضد آب نما برای دیوار سیمانی باران گیر

سلام خسته نباشید.

برای نمای سیمانی که در فصل بارندگی باران گیر هست و نم به داخل ساختمان میده چه پیشنهادی دارید؟

عایق حلال آب یا نفت

جهت آب بندی دیوار کدام عایق بهتر است حلال آب یا حلال نفت؟ و قیمت هرکدام برای یک کیلوگرم چند است؟ و همجنین برای هر متر چند کیلو لازم می باشد؟

نفوذ رطوبت به داخل ساختمان

سلام.یک کمد داریم که چسبیده به دیوار پشتی ساختمان قرار گرفته ..و در واقع پشت کمد گچ هست ..ولی رطوبت باعث بوی بد و همچنی خیسی وسایل کمد میشود..از چه عایقی برای عایق کردن سطح داخلی ساختمون(گچ ) استفاده شود تا رطوبت نفوذ نکند؟

جستجوی رنگ دیوار