جستجوسبد خرید

عایق کاری پروژه اپال

عایق کاری سرویس های بهداشتی در پروژه اپال توسط تیم اجرایی این شرکت انجام شد. عایق نانومالتی برای آب بندی محیط های بسیار مرطوب مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و زیرزمین مناسب است. این عایق رطوبتی پلیمری با فرمولاسیون عالی جایگزینی بی نظیر برای ایزوگام و قیرگونی می باشد.

عایق کاری پروژه اپالعایق کاری پروژه اپالعایق کاری پروژه اپالعایق کاری اپالعایق رطوبتی اپال

عایق نانومالتی پروژه اپال سعادت آباد

مجموعه پروژه اپال در سعادت آباد، عایق کاری سرویس های بهداشتی را به وسیله عایق های رطوبتی نانو ساخت نانوشیلد به انجام رسانید. در این پروژه از عایق رطوبتی نانومالتی استفاده شد. عایق نانومالتی بهترین جایگزین برای عایق های سنتی مثل ایزوگام است. حتی با برطرف کردن نواقص اینگونه عایق ها در کیفیت از آنها پیشی گرفته است. عایق های نانوشیلد پایه آب هستند و عایق نانومالتی با فرمولاسیون عالی مناسب برای استفاده در محیط های بسیار مرطوب می باشد.از مزایای عالی عایق رطوبتی نانومالتی به موارد زیر بسنده می کنیم:


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.