عایق نما در شهرک واوان

تیم اجرایی این شرکت با استفاده از عایق رطوبتی نانوکالر نمای ساختمانی در شهرک واوان واقع در اسلامشهر را عایق کاری نمود. این عایق رطوبتی پلیمری متشکل از رزین های اکریلیک می باشد که بسیار چسبنده به سطح می باشد و در برابر رطوبت و فرسایش محیطی کاملا مقاوم است.

عایق کاری نما در واوان

برای عایق کاری رطوبتی نمای ساختمانی در شهرک واوان از عایق رطوبتی نانوکالر استفاده شد. این عایق رطوبتی پلیمری بر پایه آب ساخته شده است و بسیار سریع خشک می شود و تشکیل لایه ای ضد رطوبت و چسبنده به سطح را می دهد. در زیر فیلم اجرایی این عایق را مشاهده نمایید:
p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.