جستجوسبد خرید

عایق نانومالتی اطلس مال

عایق کاری رطوبتی طبقات منفی و دیوار برشی در پروژه اطلس مال توسط عایق های رطوبتی نانوشیلد و تیم اجرایی این شرکت انجام شد. جهت عایق کاری این پروژه از عایق رطوبتی چندمنظوره نانومالتی استفاده شد.

عایق نانومالتی اطلس مالعایق نانومالتی اطلس مالعایق نانومالتی اطلس مالعایق نانومالتی اطلس مال

اجرای عایق نانومالتی پروژه اطلس مال

برای عایق کاری طبقات منفی ساختمان اطلس مال واقع در اقدسیه از عایق رطوبتی نانومالتی استفاده شد. همانطور که می دانیم طبقات منفی ساختمان بدلیل ساختار زیرزمینی و مجاورت با خاک و سفره های زیرزمینی بسیار در معرض رطوبت هستند. لذا عایق کاری این طبقات از آنجا که شالوده طبقات بالایی ساختمان به حساب می آیند بسیار حائز اهمیت است. عایق رطوبتی پلیمری نانومالتی بصورت مایع متشکل از رزین های اکریلیک و فیلرهای عالی معدنی می باشد. به گونه ای که پس از خشک شدن  لایه ای ضد رطوبت، انعطاف پذیر و مقاوم روی سطح تشکیل می دهد. عایق نانومالتی دارای مزایایی عالی نسبت به ایزوگام، قیرگونی و دیگر عایق های رطوبتی می باشد:

فیلم زیر اجرای عایق رطوبتی نانومالتی برای ساختمان اطلس مال را نشان می دهد:


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.