عایق نانو پروژه اطلس مال

برای عایق بندی سرویس های بهداشتی در پروژه اطلس مال اقدسیه از عایق چند منظوره نانومالتی استفاده شد. نانومالتی عایق پلیمری برای آب بندی محیط های بسیار مرطوب مانند حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و زیرزمین مناسب است.

عایق نانو پروژه اطلس مالعایق نانو پروژه اطلس مالعایق نانو پروژه اطلس مالعایق نانو پروژه اطلس مالعایق نانو پروژه اطلس مال

اجرای عایق نانومالتی اطلس مال

برای آب بندی محیط های بسیار مرطوب مانند سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و زیر زمین از عایق رطوبتی پلیمری نانومالتی استفاده می شود. عایق کاری رطوبتی سرویس های بهداشتی در اطلس مال توسط تیم مجرب اجرایی این شرکت با عایق نانومالتی همراه با مش الیاف شیشه انجام شد. عایق نانومالتی در رنگ های سفید، کرم، طوسی و سبز تولید می شود. و نسبت به قیرگونی  و دیگر انواع عایق ها از مزایای فوق العاده بالایی برخوردار است:


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.