جستجوسبد خرید

اجرای عایق بام نیاوران

اجرای عایق رطوبتی پشت بام در یکی از ساختمانهای منطقه نیاوران توسط تیم مجرب این شرکت با عایق رطوبتی پلیمری نانوبام انجام شد. نانوبام به حالت مایع متشکل از رزین های اکریلیک است که در کمترین زمان خشک می شود و تشکیل لایه ای ضد آب و مقاوم در برابر فرسایش محیطی و نور خورشید می دهد.

اجرای عایق بام نیاوراناجرای عایق بام نیاوراناجرای عایق بام نیاوراناجرای عایق بام نیاوران

اجرای عایق نانوبام در نیاوران

برای عایق کاری رطوبتی پشت بام ساختمانی در منطقه نیاوران از عایق رطوبتی پلیمری نانوبام استفاده شد. این عایق رطوبتی توسط تیم اجرایی این شرکت در کمترین زمان ممکن اجرا شد. عایق نانوبام با داشتن مزایای فوق العاده نسبت به ایزوگام و دیگر عایق ها جایگزین صد در صد برای تمامی عایق های رطوبتی ساختمانی است. در فیلم زیر اجرای عایق نانوبام را در این پروژه می توانید مشاهده نمایید:


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.