عایق رطوبتی در سیستان و بلوچستان

در سیستان و بلوچستان بسیاری از منازل و ساختمانها سقفی متشکل از پیش (برگ درخت خرما)و بافتی از الیاف خرما می باشد. برای عایق کاری رطوبتی این سقف ها از عایق نانوکالر استفاده شد.

عایق رطوبتی در سیستان و بلوچستان

اجرای عایق رطوبتی  نانوکالر در سیستان و بلوچستان

در استان سیستان و بلوچستان بسیاری از خانه ها و ساختمانها از الیاف درخت خرما مانند پیش (منظور همان برگ درخت خرماست) ساخته می شوند. این هنر با نام سوندبافی یکی از صنایع دستی هرمزگان با قدمت هزار ساله بوده که با استفاده از برگ و مشتقات درخت نخل و هنرنمایی بومیان هرمزگانی ساخته می شود.  این سوندها نقش مهمی در ساختن سایبان، خانه های روستایی، انباری، کپر، آغل احشام و حریم باغها دارد. عایق کاری رطوبتی سقف یک ساختمان  که با الیاف درخت خرما ساخته شده بود،  با عایق رطوبتی نانوکالر انجام گرفت. همچنین برای عایق کاری رطوبتی دیوارهای این ساختمان که از جنس بتنی بود از عایق نانوکالر طوسی رنگ ساخت نانوشیلد استفاده شد. فیلم زیر نشان می دهد که چگونه عایق رطوبتی نانوکالر روی سوند قابل اجرا می باشد:p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.