عایق نانوبام خیابان جلفا

برای عایق کاری بام یک ساختمان در خیابان جلفا از عایق رطوبتی نانوبام استفاده گردید. تیم اجرایی این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن بام این ساختمان را در 4 لایه عایق کاری نمودند.

عایق نانوبام خیابان جلفاعایق نانوبام خیابان جلفاعایق نانوبام خیابان جلفاعایق نانوبام خیابان جلفاعایق نانوبام خیابان جلفاعایق نانوبام خیابان جلفاعایق نانوبام خیابان جلفاعایق نانوبام خیابان جلفا

عایق کاری بام در خیابان جلفا

عایق کاری رطوبتی پشت بام ساختمانی در محله سید خندان تهران، توسط تیم اجرایی این شرکت در قالب عایق 4 لایه نانوبام اجرا شد. این عایق رطوبتی به همراه مش الیاف شیشه روی بام این ساختمان اجرا شد که دوام و استحکام مکانیکی آنرا دوچندان می کند. عایق رطوبتی نانوبام با مزایای بسیار بالا به نسبت ایزوگام از قیمت مناسبی هم  برخوردار می باشد. اجرای این پروژه در فیلم زیر قابل مشاهده می باشد:


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.