جستجوسبد خرید

عایق کاری سرویس بهداشتی

عایق کاری سرویس بهداشتی و دیوار برشی پارکینگ در ساختمان پروژه آوست واقع در سعادت آباد توسط تیم اجرایی این شرکت انجام گرفت. در این پروژه از عایق رطوبتی چندمنظوره نانومالتی به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد.

عایق کاری سرویس بهداشتی عایق کاری سرویس بهداشتی عایق کاری سرویس بهداشتی عایق کاری سرویس بهداشتی عایق کاری سرویس بهداشتی

عایق کاری سرویس بهداشتی و دیوار برشی پارکینگ درسعادت آباد

عایق کاری رطوبتی سرویس بهداشتی و دیوار برشی پارکینگ در پروژه آوست واقع در بلوار سرو سعادت آباد، توسط تیم اجرایی این شرکت در کمترین زمان انجام گرفت. در این پروژه از عایق رطوبتی نانو مالتی به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد. این عایق برای آب بندی سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه و زیر زمین بسیار مناسب است. برخلاف ایزوگام این عایق نیازی به گرم کردن حین اجرا ندارد و اجرای آن بسیار ساده است. عمر مفید آن چندین برابر ایزوگام است.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.