عایق کاری زیرزمین اقدسیه

عایق کاری دیوارهای طبقات منفی ساختمانی در اقدسیه توسط تیم اجرایی این شرکت و بوسیله عایق نانومالتی انجام شد. عایق چندمنظوره نانومالتی مناسبترین گزینه برای آب بندی محیط های مرطوب مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و زیرزمین می باشد.

عایق کاری زیرزمین اقدسیهعایق کاری زیرزمین اقدسیهعایق کاری زیرزمین اقدسیه

عایق کاری طبقات منفی در اقدسیه

برای عایق کاری رطوبتی دیوارهای طبقات منفی ساختمانی در اقدسیه از عایق رطوبتی نانومالتی استفاده شد. این عایق توسط تیم مجرب  این شرکت در کمترین زمین ممکن اجرا شد. عایق نانو مالتی در رنگ های کرمی، سفید، سبز و طوسی قابل تولید می باشد.

عایق رطوبتی نانومالتی برای آب بندی محیط های خیلی مرطوب مناسب می باشد. دوام این عایق بخصوص زمانی که همراه با مش الیاف شیشه استفاده شود چندین برابر دوام ایزوگام است.p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.