عایق کاری در لواسان

عایق کاری رطوبتی برای نما، چند حوضچه و استخر کوچک در ساختمانی در منطقه لواسان توسط تیم اجرایی این شرکت و با عایق های نانوشیلد انجام گرفت. تنوع رنگ های استخر، سهولت اجرا، سرعت بالای خشک شدن و دوام عالی از خصوصیات عایق های نانوشیلد می باشد.

عایق کاری در لواسانعایق کاری در لواسانعایق کاری در لواسانعایق کاری در لواسانعایق کاری در لواسانعایق کاری در لواسانعایق کاری در لواسانعایق کاری در لواسانعایق کاری در لواسانعایق کاری در لواسان

عایق کاری رطوبتی در لواسان

ساختمانی در منطقه لواسان برای عایق کاری رطوبتی نما و حوضچه های آن، توسط تیم اجرایی این شرکت و با عایق های رطوبتی نانوشیلد انجام گرفت. برای عایق کاری نما از عایق رطوبتی نانواستون کالر استفاده شد. برای عایق کاری حوضچه ها از عایق نانوپول به رنگ های نارنجی و آبی به دلخواه مشتری استفاده شد. عایق های رطوبتی نانوشیلد با بهترین فرمولاسیون برای آب بندی تمامی سطوح ساختمانی مناسب است. از جمله مزایای عایق رطوبتی پلیمری نانوشیلد به موارد زیر اشاره می کنیم :


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.