عایق کاری آزمایشگاه در دلیجان

در این پروژه شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است برای عایق کاری این آزمایشگاه به مساحت 160 متر بهره برده است که در مدت زمان 2 روز کار آن انجام شده و به کارفرما تحویل داده شد.

عایق کاری آزمایشگاه در دلیجانعایق کاری آزمایشگاه در دلیجانعایق کاری آزمایشگاه در دلیجانعایق کاری آزمایشگاه در دلیجانعایق کاری آزمایشگاه در دلیجان

عایق کاری در دلیجان

آزمایشگاه مذکور واقع در شهرستان دلیجان می باشد که در این پروژه به دلیل محدودیت فضا عایق کاری آن باید با کمترین قطر ممکن و بالاترین کارایی انجام می شد که انجام آن با استفاده از عایق های سنتی نظیر قیرگونی و یا ایزوگام قابل اجرا نبوده.در همین راستا این شرکت با استفاده ازعایق چند منظوره نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت بوده عایق کاری رطوبتی این پروژه را اجرا کرده است.

در اجرای این پروژه پرسنل متخصص شرکت ابتدا مکان های ترک خورده را با استفاده از نانومالتی ترمیم کرده و سپس کار اجرای آن آغاز شد و پس از 2 روز به پایان رسید.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.