آب بندی سرویس بهداشتی در فرمانیه

با توجه به این که در این پروژه کارفرما از انواع پنل های گچی برای دیوارهای جدا کننده استفاده کرده بود استفاده از عایق های سنتی نظیر قیرگونی و یا ایزوگام ممکن نبود و به همین دلیل این شرکت با استفاده از محصولات انحصاری خود (عایق چندمنظوره نانومالتی) این سرویس ها را عایق کرده است.

آب بندی سرویس بهداشتی در فرمانیهآب بندی سرویس بهداشتی در فرمانیهآب بندی سرویس بهداشتی در فرمانیهآب بندی سرویس بهداشتی در فرمانیه

عایق رطوبتی سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی این واحد در فرمانیه توسط این شرکت و با استفاده از عایق چند منظوره نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت بوده، در برابر رطوبت عایق کاری شده است.

دلیل عدم اجرای عایق کاری با عایق های سنتی در این ساختمان، استفاده کارفرما از پنل های گچی جدا کننده برای دیوار های داخلی بوده که اجرای این نوع عایق ها از قبیل قیرگونی و یا ایزوگام را غیر ممکن می سازد.

حال، استفاده از عایق چند منظوره نانومالتی برای عایق کاری این پروژه علاوه بر مزایای بسیاری که دارد موجب کاهش مراحل اجرای پروژه نیز شده و کارفرما را از اجرای سیمان کاری مجدد برای اجرای کف بی نیاز می سازد.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.