عایق بام تویسرکان

برای عایق کردن سطح بام یک ساختمان در شهر تویسرکان از عایق رطوبتی نانو بام به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد. بکار بردن مش الیاف مابین لایه های عایق رطوبتی نانو بام خواص مکانیکی و ضد رطوبتی بودن عایق را دوچندان می سازد. هم چنین این عایق قابل اجرا روی سطح سیمان، موزاییک و کاشی نیز می باشد.

عایق بام تویسرکانعایق بام تویسرکانعایق بام تویسرکانعایق بام تویسرکان

عایق کاری بام در تویسرکان

عایق کاری پشت بام ساختمانی در تویسرکان توسط تیم اجرایی این شرکت در مدت کوتاه انجام گرفت. عایق رطوبتی نانو بام به همراه مش الیاف شیشه در این ساختمان بکار گرفته شد. عایق نانو بام  ماده ای متشکل از مواد پلیمری ضد رطوبت است که پس از اجرا و خشک شدن،  لایه ای ضد آب را روی سطح تشکیل می دهد. این عایق به همراه مش بکار گرفته می شود که خواص عایق را بهبود می دهد و عمر و دوام آن را بالا می برد.


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.