جستجوسبد خرید

عایق کاری بام پاسداران

برای عایق کاری رطوبتی بام ساختمانی در پاسداران از عایق 4 لایه نانو بام به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد. نانو بام عایق پلیمری است که پس از اجرا روی سطح و خشک شدن، لایه ای کاملا ضد رطوبت را تشکیل می دهد. این عایق قدرتمند قابلیت اجرا روی سطوح سیمانی، موزاییک و کاشی را نیز دارد.

عایق کاری بام پاسدارانعایق کاری بام پاسدارانعایق کاری بام پاسدارانعایق کاری بام پاسدارانعایق کاری بام پاسدارانعایق کاری بام پاسدارانعایق کاری بام پاسدارانعایق کاری بام پاسداران

اجرای عایق نانو بام با مش در پاسداران

این شرکت پروژه عایق کاری رطوبتی بام را برای ساختمانی در پاسداران به انجام رسانید. این عایق روی موزاییک اجرا شد و سطح بام را کاملا ضدرطوبت ساخت. این عایق 4 لایه شامل:  پرایمر، نانو بام، مش الیاف شیشه و نانوبام می باشد.  خواص ضد رطوبتی  عایق پلیمری نانوبام با خواص عالی مکانیکی توری الیاف شیشه در این عایق تلفیق می شود و درنتیجه عایق رطوبتی کاملا منعطف بدون ترک خوردگی در دماهای بالا و پایین و با دوام را تشکیل می دهد.


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.