عایق کاری بام سعادت آباد

برای عایق کاری پشت بام ساختمانی در سعادت آباد از عایق رطوبتی سفید رنگ نانو بام به همراه توری الیاف شیشه استفاده شد. اجرای عایق رطوبتی این پشت بام توسط پرسنل این شرکت با سرعت و دقت تمام انجام گرفت.

عایق کاری بام سعادت آبادعایق کاری بام سعادت آبادعایق کاری بام سعادت آبادعایق کاری بام سعادت آباد

اجرای عایق  بام  همراه با توری الیاف شیشه

برای آب بندی پشت بام یک ساختمان مسکونی از عایق رطوبتی نانو بام همراه با مش الیاف شیشه استفاده شد. این عایق رطوبتی پلیمری که به رنگ سفید است، به آسانی و سرعت قابل اجرا روی سطوح مختلف می باشد و از نفوذ رطوبت و آب از پشت بام به داخل ساختمان به خوبی جلوگیری می کند. هم چنین استفاده از توری شیشه برای عایق کاری،  استحکام بیشتری به عایق می بخشد و عمر عایق را طولانی تر می کند.


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.