اجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوران

برای عایق کاری جکوزی در پروژه گلسنگ نیاوران، عایق رطوبتی نانومالتی را به همراه توری الیاف شیشه اجرا کردیم.به این ترتیب کف و دیواره های محیط جکوزی کاملا ضد رطوبت شد.

اجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوراناجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوراناجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوراناجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوراناجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوراناجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوران

عایق کاری جکوزی در پروژه گلسنگ نیاوران

عایق رطوبتی چند منظوره نانومالتی برای آب بندی محیط های بسیار مرطوب مانند سونا، جکوزی، آشپزخانه و سرویس های حمام و دستشویی بسیار کارآمد و مناسب است. به این صورت با کمترین هزینه، عایق کاری با بهترین کیفیت امکان پذیر می گردد.

عایق کاری جکوزی در پروژه گلسنگ نیاوران از جمله پروژه های انجام شده توسط این شرکت می باشد که از عایق رطوبتی نانومالتی به همراه توری الیاف شیشه استفاده شد. و تمامی دیوارها و کف محیط جکوزی کاملا ضد رطوبت و عایق شد.p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.