عایق رطوبتی پلیمری چیست؟

در این مطلب به تعریف، بررسی مزایا و طیف وسیع کاربردهای عایق رطوبتی پلیمری پرداخته ایم. همانطور که می دانید عایق های پلیمری متشکل از رزین های آب بند کننده بوده و نسل نوینی را در صنعت عایق کاری ساختمان باز کرده است.سبکی، اجرای آسان، عمر مفید بالا، استحکام مکانیکی و انعطاف بالا از مزایای ویژه آنهاست.

عایق های رطوبتی

عایق های رطوبتی ساختمانی انواع مختلفی دارند.

مزایای عایق رطوبتی پلیمری:

کاربرد عایق رطوبتی پلیمری:

p-129

عایق رطوبتی استخر

عایق رطوبتی استخر وظیفه آب بندی صحیح و تضمین شده استخر را بر عهده دارد و از آنجایی که در اغلب موارد آب موجود در استخر در تماس مستقیم با پوست انسان و سایر آبزیان است باید موارد بهداشتی را نیز تضمین نماید

p-268

عایق رطوبتی پلیمری

تولید انواع عایق رطوبتی پلیمری جهت مصارف مختلف ساختمانی و صنعتی با بهره گیری از نانوتکنولوژی، کیفیت بسیار بالا و مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت و ماندگاری طولانی.

p-531

مواد ضد آب

انواع مختلفی از مواد ضد آب وجود دارد. برخی از بهترین و متداول ترین آنها عبارتند از: پلی اورتان ، پوشش سیمانی ، لاستیک EPDM ، آسفالت لاستیکی ، ترموپلاستیک ، غشا های پایه قیری ، و غشای ضد آب pvc. در این مطلب ، در مورد انواع متداول مواد ضد آب ، مزایای آنها هنگام استفاده صحیح بیشتر خواهید آموخت.

p-506

تیتان چیست؟

همیشه وقتی صحبت از رنگ سفید در صنایع مختلف می شود نام تیتان اولین ماده ای است که به گوشمان می خورد. تیتان یا همان تیتانیوم دی اکساید ماده ای معدنی در اشکال مختلف آناتاز و روتایل یافت می شود و مهمترین رنگ دانه سفید در صنایع خوراکی، بهداشتی، دارویی و رنگسازی در دنیا می باشد.