عایق های رطوبتی نانوشیلد

عایق روف گاردن الهیه

عایق کاری زیر روف گاردن در پروژه تاژ الهیه توسط پرسنل این شرکت در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام گردید. برای زهکشی آبهای جمع شده روی بام و جلوگیری از نفوذ رطوبت به روف گاردن و داخل ساختمان از ژئودرین و ژئوتکستایل استفاده شد.و در زیر آن هم عایق رطوبتی نانوبام بکار رفت.

اجرای عایق رطوبتی روف گاردن در الهیه

اجرای عایق نانوشیلد برای عایق کاری بام در پروژه روف گاردن الهیه توسط تیم اجرایی نانوشیلد به انجام رسید. بدون نیاز به وسایل و تجهیزات خاصی برای اجرا، به سادگی و سرعت می توان بام را عایق کاری و آب بندی نمود. وقتی برای ساختمان یا برجی به فکر دیزاین و اجرای روف گاردن هستیم اولین نکته مهم توجه به عایق کاری رطوبتی و آب بندی و فراهم کردن زیر ساخت مناسب برای اجرای روف گاردن باید باشیم. چرا که روف گاردن شامل باغچه، فلاور باکس و گلدان، تجهیزاتی مانند آلاچیق، میزو صندلیهایی از جنس های متفاوت و اغلب چوبی است. خاک این باغچه ها و فلاورباکس ها رطوبت زیادی را با خود حمل می کنند. این رطوبت به زیرساختهای روف گاردن صدمه می زند و موجب کاهش عمر ساختمان می شود. در این پروژه، ابتدا از عایق رطوبتی نانوبام برای عایق کاری زیر کار استفاده گردید.سپس برای زهکشی آبها  و هدایت آب به کانال های خروجی تعبیه شده، از ژئودرین و ژئوتکستایل استفاده شد. عایق نانوبام که روی هر سطحی اعم از موزاییک، سیمان، بتن یا ایزوگام قابل اجرا است. در زیر می توانید فیلم اجرای  عایق نانوبام در پروژه عایق کاری روف گاردن را مشاهده نمایید:


برای عایق کاری گلدان ها و باغچه نیز عایق های رطوبتی نانومالتی استفاده شد. چرا که خاک گلدانها همیشه باید مرطوب باشد و این امر موجب نفوذ و نشت نم و آب به زیر ساخت روف گاردن و خرابی روف گاردن ( چمن های مصنوعی، کفپوش و پارکت ها، آلاچیق ها) می گردد. از اینرو عایق کاری گلدان یا فلاور باکس ها  و باغچه ها در روف گاردن  حائز اهمیت هستند. عایق رطوبتی نانومالتی با قدرت و کیفیت بسیار بالا به سرعت پس از اجرا خشک می شود و تشکیل لایه ای ضد آب را می دهد که 100% مانع نفوذ رطوبت به داخل زیرساختهای روف گاردن و ساختمان می شود.

طراحی و اجرای روف گاردن الهیهپروژه نانورول و نانوشیت

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن