عایق های رطوبتی نانوشیلد

طراحی و اجرای روف گاردن الهیه

طراحی و اجرای روف گاردن در الهیه پروژه جدید این شرکت است. از عایق کاری زیر روف گاردن و زهکشی توسط ژئودرین ها تا عایق کاری و اجرای باغچه و چمن مصنوعی، نصب ترموودها و آلاچیق ها، عایق کاری رطوبتی ترمووودها و پارکت ها و آب بندی سازه های چوبی همگی توسط این شرکت انجام گرفته است.

طراحی و اجرای  روف گاردن دربرج تاژ  الهیه

تمامی مراحل طراحی و اجرای روف گاردن برج تاژ در الهیه 0 تا 100 توسط تیم اجرایی و متخصص این شرکت انجام گرفته است. اجرای عایق رطوبتی زیر روف گاردن که متشکل از عایق های رطوبتی نانوشیلد و ژئو درین و ژئو تکستایل برای زهکشی آبها و هدایت آب به کانالهای خروجی مورد نظر تعبیه شده برای این بام می باشد توسط این شرکت انجام گرفت. بعد از مرحله عایق کاری، اجرای موزاییک ها، نصب ترموودوها، صندلی و آلاچیق ها، عایق کاری گلدان یا باغچه ها، اجرای باغچه ها و چمن مصنوعی و در نهایت عایق بندی رطوبتی آلاچیق ها و ترمووودها همگی توسط پرسنل اجرایی این شرکت انجام گرفته است.

ضمنا این شرکت در این پروژه جدید خود از لاک روی پارکت، لمینیت و چوب برای عایق بندی ترمووود ها، سازه های چوبی،کفپوش و پارکت در روف گاردن برج تاژ در الهیه استفاده نمود. استفاده از این لاک ضد آب که مانند عایق رطوبتی بی رنگ عمل می کند از تغییر رنگ و خرابی چوب و کفپوش در برابر فرسایش محیطی (نور آفتاب،باران،برف و...) جلوگیری می کند.

مزایای  لاک روی چوب، پارکت و لمینیت:

نحوه ی  اجرای لاک روی چوب و پارکت

این عایق بی رنگ به وسیله قلم مو یا پیستوله روی سطوح اجرا می گردد.

اجرای عایق سقف ایرانشهرعایق روف گاردن الهیه

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن