عایق های رطوبتی نانوشیلد

اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر

پروژه سیوان سنتر با استفاده عایق های رطوبتی نانوشیلد مدل نانوآردوکالر به وسیله تیم اجرایی این شرکت عایق بندی و زیر سازی شده است

در پروژه سیوان سنتر واقع در فلکه دوم تهرانپارس برای سقف شیروانی فروشگاه جین وست از عایق رطوبتی نانوآردوکالر استفاده شده است .

در مرحله اول ابتدا زیر سازی شامل کندن ایزوگام و لکه گیری و صاف نمودن سطوح و همچنین پر کردن درزها در ورق های زیر فلاشینگ و مابین ورق های گالوانیزه به وسیله خمیر درزبندی توسط نیروهای اجرایی انجام شد و سپس به وسیله دستگاه ایرلس مواد عایق رطوتی سفید رنگ (نانوآردوکالر) در تمامی سطوح ورق و همچنین گاترهای دور سقف انجام شده است. در نقاطی از سقف نیز از از ورق های الیاف شیشه استفاده شده است.

عایق نانوآردوکالر با تنوع رنگی بالا و کاملا آب بند کننده سقف های شیبدار و شیروانی را عایق کاری می نماید و از زنگ زدن سطوح فلزی جلوگیری می نماید.

این محصول بر پایه رزین های اکریلیک و پایه آب است و کاملا دوستدار محیط زیست می باشد. بدلیل دارا بودن مواد آنتی uv در برابر نور آفتاب دچار تغییر رنگ نمی شود. این محصول ضد خزه و جلبک بوده و برای سقف شیبدار ساختمان، گزینه ای عالی محسوب می شود.

عایق بندی طبقات منفیاجرای پروژه بانک پارسیان

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن