جستجوسبد خرید

عایق روی کاشی

پرسش شده توسط : هاشم در تاریخ : شنبه 19 مهر 1399

سلام

برای عایق کاری سرویس های بهداشتی و حمام که کاشی و سرامیک شده اند اما نشتی رطوبت دارند چه عایقی مناسب است که بی رنگ هم باشد؟

پاسخ :

سلام و احترام

عایق کاری سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه در مرحله ای که هنوز کاشی و سرامیک نشده است، توسط عایق نانومالتی همراه با مش الیاف شیشه انجام می شود و سطح زیر کار را کاملا آب بندی نموده و آماده اجرای کاشی و سرامیک می گرداند. اما گاهی پیش می آید که ایزوگام یا قیرگونی زیر کاشی و سرامیک دچار تخریب می شوند و موجب نفوذ رطوبت به سازه می شود. در این حالت بجای آنکه بخواهید کاشی و سرامیک را بکنید و عایق زیر کار را تعویض یا ترمیم نمایید می توانید از عایق نانو شفاف برای روی سطح کاشی و سرامیک استفاده کنید. با استفاده از عایق نانواستون کالر بدون نیاز به کندن کاشی و سرامیک می توانید سطح آنها را عایق بندی نمایید.

مواد عایق بندی روی کاشی ، سرامیک و سنگ:

بسیاری مواقع ما نیاز داریم بدون کندن سرامیک و کاشی از نفوذ رطوبت به سطوح زیرین سازه و خرابی ساختمان و کوتاه شدن عمر مفید ساختمان جلوگیری نماییم. گاهی هزینه کندن و تخریب سرامیک ها، عایق کاری مجدد و دوباره سرامیک زدن هزینه ای دوچندان را موجب می شود. در این جور مواقع بهترین گزینه استفاده از مواد عایق بندی نانو استون کالر می باشد. عایق رطوبتی شفاف نانو استون کالر با بکارگیری رزین های امولسیونی اکریلیک بعد از اسپری یا اجرا با قلم مو روی سطح، سریعا خشک می شود و پس از کیورینگ فیلمی کاملا ضد آب و در عین حال منعطف را تشکیل می دهد. با اطمینان می توان گفت تا چندین سال  سطح کاشی و سرامیک در برابر نفوذ رطوبت مقاوم شده است. بهتر است بدانید که  اگر ترک های ریز با عمق کم در سطح کاشی و سرامیک وجود دارد به راحتی بوسیله عایق نانواستون کالر درزگیری و آب بندی می گردد. از مزایای عایق بی رنگ نانواستون کالر به ذکر موارد زیر بسنده می کنیم:

عایق بام در جنوب کشورعایق بام روی موزاییک
پرسشهای مرتبط

فرم مشاوره

  • تذکر : لطفا جهت استعلام قیمت عایق های رطوبتی نانوشیلد با شماره تلفنهای شرکت تماس حاصل نمایید.
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی * ۱۲ + ۴ =