جستجوسبد خرید

عایق بام در جنوب کشور

پرسش شده توسط : حسین در تاریخ : دوشنبه 14 مهر 1399

سلام

برای عایق کاری روی سقف و بام خانه ها در بندرعباس که گرمای فوق العاده آفتاب دربیشتر ماههای سال را داریم چه گزینه ای پیشنهاد میکنید؟

پاسخ :

سلام و روز بخیر

عایق کاری پشت بام برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زیرا سطح پشت بام وسیع است و در تماس مستقیم با آفتاب، باران و باد قرار دارد و به سرعت تحت تاثیر شرایط جوی قرار می گیرد. از این رو جنس عایق به کار رفته باید در برابر شرایط جوی مقاوم باشد تا زود دچار تخریب و فرسایش نگردد. پیشنهاد نانوشیلد به شما عایق نانوبام است. بهتر است عایق پلیمری نانوبام را به همراه مش الیاف شیشه در 3 لایه روی سطح بام اجرا نمایید تا الیاف شیشه مقاومت عایق را در برابر آفتاب شدید بندر عباس بالاتر ببرد و مانع تخریب زود هنگام عایق شود.

نکاتی در مورد نانوبام:

عایق رطوبتی نانوبام بدلیل پایه آب بودن در گرمای زیاد و درجه حرارت بالای هوای جنوب کشور دچار مشکلاتی مانند روانی قیر و یا شل شدگی ( که اغلب در ایزوگام ها ایجاد می شود) نمی شود. بدلیل داشتن مواد آنتی uv  دچار تخریب نمی شود. با توجه به عمر مفید 30 ساله نانوبام شما می توانید با یک بار هزینه ساختمان خود را تا 30 سال از لحاظ عایق بندی بیمه کنید.

نحوه ی مصرف:

اگر سطح بام شما موزاییک است ابتدا یک دست پرایمر اجرا کنید. اگر بتن یا آسفالت است نیازی به پرایمر نمی باشد. سپس یک لایه عایق نانوبام را با غلطک، قلم مو یا پیستوله اجرا نمایید. بلافاصله توری الیاف شیشه را که بصورت رول می باشد باز کرده و یک لایه روی عایق پهن می کنیم طوریکه اورلپ نداشته باشد. در این مرحله باید 4 تا 6 ساعت زمان دهید و بعد یک دست دیگر عایق نانوبام را روی توری الیاف اجرا می کنیم. پس از گذشت 72 ساعت سطح عایق بندی شده بام قابل تردد می باشد.


عایق نانو دیوارعایق روی کاشی
پرسشهای مرتبط

فرم مشاوره

  • تذکر : لطفا جهت استعلام قیمت عایق های رطوبتی نانوشیلد با شماره تلفنهای شرکت تماس حاصل نمایید.
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی * ۸۴ + ۱ =