عایق های رطوبتی نانوشیلد

چسب ضد آب

یکی از رایج ترین مصالح ساختمانی چسب های آب بندی می باشد. چسب ضد آب بصورت مایع و پودر از رزین های مختلف قابل تولید هستند و کاربردهای گوناگونی در صنعت ساختمان دارند:

چسب ضد آب ساختمانی

چسب های گوناگونی در بازار وجود دارند که مصارف صنعتی، ساختمانی و خانگی دارند. بسته به نوع کاربرد آن، چسب مناسب انتخاب می گردد.برخی از چسب های رایج در بازار عبارتند از: چسب مایع، چسب آکواریوم یا سیلیکونی، چسب نواری، چسب دوقلو، چسب 123، چسب آناروبیک یا چسب قفل و رزوه، چسب وکیوم، چسب کاشی و سرامیک، چسب پودری پلیمری و.........
در این مطلب به بررسی کارایی و خواص چسب ضد آب ساختمانی یا چسب ضد آب نانو می پردازیم: این چسب که می تواند از رزین های متفاوتی تهیه گردد بصورت مایع یا پودر قابل تولید می باشد. برای مصارف ساختمانی استفاده می گردد. و در بخش های مختلف امور ساختمانی بکار می رود.

کاربرد های چسب ضد آب ساختمانی

مزایای چسب ضد آب ساختمانی یا چسب آب بندی

آب بندی نمای ساختمان با چسب ضد آب آب بندی

آب بندی نما ساختمان برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل ساختمان و نیز جلوگیری از ایجاد جرم و آلودگی روی نمای ساختمان انجام می شود. برای بالا بردن عمر و کیفیت ماندگار سنگ های نما و ایجاد ظاهر تمیز پایدار در آنها باید روی سطح سنگ را ضد آب نمود. بهترین گزینه آب بندی نما چسب آب بندی می باشد. در شهرهای شمالی و پر بارش یا مناطقی با رطوبت هوای بالا مثل جنوب آب بندی نمای ساختمان رواج زیادی دارد.

کاربرد آب بندی نما ساختمان

انواع چسب برای آب بندی نما ساختمان

آب بندی نمارزین سنگ چیست؟

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن