جستجوسبد خرید

پروژه بام توسعه سهند

برای عایق بندی بام ساختمان توسعه سهند در سعادت آباد از عایق رطوبتی نانوبام استفاده شد. عایق رطوبتی نانوبام همانند رنگ روی سطح بام اجرا می گردد و پس از خشک شدن لایه ای کاملا ضد رطوبت را تشکیل می دهد. این عایق پلیمری با خواص انعطاف پذیری بالا مقاوم در برابر ترک خوردگی ناشی از انبساط و انقباضات است.

پروژه بام توسعه سهندپروژه بام توسعه سهندپروژه بام توسعه سهندپروژه بام توسعه سهندپروژه بام توسعه سهند

عایق کاری بام ساختمان توسعه سهند

یکی از مهم ترین قسمتهای ساختمان جهت آب بندی پشت بام است. طی دهه های گذشته روش های سنتی مانند ایزوگام و قیرگونی جای خود را به عایق های پلیمری و نانو داده اند. پروژه عایق کاری بام ساختمان توسعه سهند در سعادت آباد از دیگر پروژه های انجام گرفته توسط عایق های نانوشیلد می باشد. عملیات عایق کاری پشت بام این ساختمان در کوتاهترین زمان ممکن با عایق رطوبتی نانوبام انجام شد. این عایق رطوبتی پلیمری به رنگ سفید است و ظاهری شبیه به رنگ دارد . این عایق به سادگی با قلم مو  روی سطح اجرا می گردد.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.