مخلوط کردن نانوشیلد

نانوشیلد به عنوان برترین و مطمئن ترین عایق رطوبتی ساختمانی نحوه مخلوط کردن و همزدن عایق های دوجزئی را بر روی تمامی محصولات خود درج کرده است. ویدئو زیر به درخواست مشتریان در سایت قرار داده شده است

هم زدن نانوشیلد های دو جزئی !

برخی از عایق های نانوشیلد مانند نانومالتی ، دارای دو جزء پودری و مایع است که باید این دو را با یکدیگر مخلوط نمایید.

این کار میتواند بصورت دستی یا با استفاده از همزن صورت گیرد. فقط رعایت این نکته لازم است که مخلوط نهایی همگن و یکدست باشد و نسبت درج شده بر روی محصول رعایت شود.

مطالب مرتبط

عایق رطوبتی پلیمری چیست؟

نانوشیلد تولید کننده انواع عایق رطوبتی پلیمری جهت مصارف مختلف ساختمانی و صنعتی با بهره گیری از نانوتکنولوژی، کیفیت بسیار بالا و مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت و ماندگاری طولانی.

p-383

عایق نانومالتی اطلس مال

عایق کاری رطوبتی طبقات منفی و دیوار برشی در پروژه اطلس مال توسط عایق های رطوبتی نانوشیلد و تیم اجرایی این شرکت انجام شد. جهت عایق کاری این پروژه از عایق رطوبتی چندمنظوره نانومالتی استفاده شد.

p-462

اجرای عایق کف در کوهسار

برای عایق کاری رطوبتی کف ساختمانی در منطقه کوهسار از عایق رطوبتی نانومالتی همراه مش استفاده شد. و از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان بطور 100درصدی جلوگیری شد. اجرای عایق روی موزاییک انجام شد. لایه نهایی بصورت سطحی کاملا صاف، یکنواخت و خوشرنگ، بدون نیاز به روکش نهایی حاصل شد.

p-24

عایق کاری آزمایشگاه در دلیجان

در این پروژه شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است برای عایق کاری این آزمایشگاه به مساحت 160 متر بهره برده است که در مدت زمان 2 روز کار آن انجام شده و به کارفرما تحویل داده شد.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.