پیگمنت زرد لیمویی ۱۰۶۰

پیگمنت زرد لیمویی ۱۰۶۰ با برند HONA ساخت کشور هندوستان مناسب برای ایجاد رنگ های پوششی، رنگهای سلولزی و پلاستیکی و ...

پیگمنت زرد لیمویی ۱۰۶۰ و کاربرد آن

پیگمنت زرد لیمویی 1060 از جمله رنگدانه های آلی است که به عنوان ماده ای رنگزا در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد. این پیگمنت در تولید انواع رنگ و رزین، صنایع نساجی، تولید محصولات پلاستیکی و رنگ های پوششی و ... کاربرد فراوانی دارد.

نگهداری و نکات ایمنی

پیگمنت زرد لیمویی 1060، به صورت پودر در کیسه های کاغدی 25 کیلویی در بسته عرضه میشود. نگهداری آن باید در دمای معمولی اتاق و به دور از رطوبت انجام گیرد. این ماده سمی نمیباشد و خطرات زیست محیطی و آلایندگی حاد ندارد. اما باید از رها کردن پسماند های مواد حاوی آن درطبیعت خودداری کنید. در صورت تماس این ماده با پوست و یا چشم، آن را با آب و صابون بشویید.

p-698

چسب ضد آب

یکی از رایج ترین مصالح ساختمانی چسب های آب بندی می باشد. چسب ضد آب بصورت مایع و پودر از رزین های مختلف قابل تولید هستند و کاربردهای گوناگونی در صنعت ساختمان دارند:

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.

p-268

عایق رطوبتی پلیمری

تولید انواع عایق رطوبتی پلیمری جهت مصارف مختلف ساختمانی و صنعتی با بهره گیری از نانوتکنولوژی، کیفیت بسیار بالا و مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت و ماندگاری طولانی.