جستجوسبد خرید

پیگمنت زرد لیمویی ۱۰۶۰

پیگمنت زرد لیمویی ۱۰۶۰ با برند HONA ساخت کشور هندوستان مناسب برای ایجاد رنگ های پوششی، رنگهای سلولزی و پلاستیکی و ...

پیگمنت زرد لیمویی ۱۰۶۰ و کاربرد آن

پیگمنت زرد لیمویی 1060 از جمله رنگدانه های آلی است که به عنوان ماده ای رنگزا در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد. این پیگمنت در تولید انواع رنگ و رزین، صنایع نساجی، تولید محصولات پلاستیکی و رنگ های پوششی و ... کاربرد فراوانی دارد.

نگهداری و نکات ایمنی

پیگمنت زرد لیمویی 1060، به صورت پودر در کیسه های کاغدی 25 کیلویی در بسته عرضه میشود. نگهداری آن باید در دمای معمولی اتاق و به دور از رطوبت انجام گیرد. این ماده سمی نمیباشد و خطرات زیست محیطی و آلایندگی حاد ندارد. اما باید از رها کردن پسماند های مواد حاوی آن درطبیعت خودداری کنید. در صورت تماس این ماده با پوست و یا چشم، آن را با آب و صابون بشویید.

p-432

عایق استخر در گچسر

عایق کاری استخری در منطقه گچسر توسط تیم اجرایی این شرکت و با عایق نانوپول انجام گرفت. نانوپول عایق رطوبتی یا همان رنگ آب بند کننده برای استخر می باشد که چسبندگی بسیار بالایی به سطح دارد و به هیچ عنوان پوسته پوسته نمی شود. علاوه بر آب بندی، ضد خزه و جلبک است و کاملا بدون بو وسمیت می باشد.

p-782

عایق بندی طبقات منفی

عایق بندی رطوبتی طبقات منفی در ستارخان می باشد. این پروژه توسط تیم اجرایی این شرکت با عایق فشار منفی انجام گرفت.

p-667

عایق رطوبتی مقرون به صرفه

یکی از مشکلات گریز ناپذیر در حوزه ساختمان سازی، خرابی های ناشی از نفوذ نم و رطوبت به داخل سازه می باشد. از این رو عایق کاری رطوبتی یکی از مراحل قطعی در ساخت است. عایق های سنتی مثل ایزوگام علی رغم قیمت مناسب شان عمر کوتاهی داشته و حتما بعد از گذشت ده سال نیاز به تعویض دارند.اما گزینه بهتری هم هست!

p-769

عایق رطوبتی استخر

عایق رطوبتی استخر وظیفه آب بندی صحیح و تضمین شده استخر را بر عهده دارد و از آنجایی که در اغلب موارد فضای داخلی استخر آن ها تنها چیزی نیست که باید عایق شود. ضد آب کردن سطوح اطراف استخر، ایمنی طولانی مدت و سهولت نگهداری عمومی استخر و محیط اطراف آن را بهبود می بخشد.