جستجوسبد خرید

لیست قیمت محصولات نانوشیلد

لیست قیمت محصولات نانوشیلد را اینجا ملاحظه نمایید. نانوشیلد با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، نسل جدید عایق های رطوبتی ساختمانی را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه می دارد. این عایق ها پایه آب و دوستدار محیط زیست هستند. اجرای سریع و آسان عایق های رطوبتی نانوشیلد از مزایای مهم آنها به شمار می رود.

لیست قیمت محصولات 

 لیست قیمت محصولات نانوشیلد را در این مطلب می توانید مشاهده نمایید. نانوشیلد نسل جدید عایق های رطوبتی ساختمانی را با بهترین کیفیت عرضه می دارد.

لیست قیمت عایق های رطوبتی نانوشیلد ( به دلیل نوسانات قیمت با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایید.)

از مزایای مهم این عایق ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :


p-383

عایق نانومالتی اطلس مال

عایق کاری رطوبتی طبقات منفی و دیوار برشی در پروژه اطلس مال توسط عایق های رطوبتی نانوشیلد و تیم اجرایی این شرکت انجام شد. جهت عایق کاری این پروژه از عایق رطوبتی چندمنظوره نانومالتی استفاده شد.

p-538

فیلم لاتکس ضد آب

در این مطلب می توانید بابرخی ویژگی های پلیمرها خصوصا در زمینه تشکیل فیلم و انعقاد لاتکس ها، دمای انتقال شیشه ای، حداقل دمای تشکیل فیلم، دیسپرسیون پلیمرها و عوامل موثر بر آنها بیشتر آشنا شوید:

p-406

عایق رطوبتی و انواع آن

آب بندی یکی از مهمترین مباحث در ساختمان است و حفاظت دربرابر رطوبت بک مسئله جدی و معضل اساسی و نگرانی بسیاری از متخصصین حوزه صنعت ساختمان سازی است. در این مطلب به معرفی انواع عایق رطوبتی و همچنین نحوه عملکرد آنها میپردازیم و در پایان بهترین نوع عایق رطوبتی را به شما معرفی خواهیم کرد

p-389

عایق کاری پروژه اپال

عایق کاری سرویس های بهداشتی در پروژه اپال توسط تیم اجرایی این شرکت انجام شد. عایق نانومالتی برای آب بندی محیط های بسیار مرطوب مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و زیرزمین مناسب است. این عایق رطوبتی پلیمری با فرمولاسیون عالی جایگزینی بی نظیر برای ایزوگام و قیرگونی می باشد.