لیست قیمت محصولات نانوشیلد

لیست قیمت محصولات نانوشیلد را اینجا ملاحظه نمایید. نانوشیلد با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، نسل جدید عایق های رطوبتی ساختمانی را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه می دارد. این عایق ها پایه آب و دوستدار محیط زیست هستند. اجرای سریع و آسان عایق های رطوبتی نانوشیلد از مزایای مهم آنها به شمار می رود.

لیست قیمت محصولات 

 لیست قیمت محصولات نانوشیلد را در این مطلب می توانید مشاهده نمایید. نانوشیلد نسل جدید عایق های رطوبتی ساختمانی را با بهترین کیفیت عرضه می دارد.

لیست قیمت عایق های رطوبتی نانوشیلد ( به دلیل نوسانات قیمت با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایید.)

از مزایای مهم این عایق ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :


p-705

اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر

پروژه سیوان سنتر با استفاده عایق های رطوبتی نانوشیلد مدل نانوآردوکالر به وسیله تیم اجرایی این شرکت عایق بندی و زیر سازی شده است

p-214

عایق کاری بام در ایرانشهر

برای عایق کاری پشت بام در ساختمان فرمانداری ایرانشهر، از عایق رطوبتی نانو بام با تکنیکی جدید استفاده شد که کیفیت این عایق رطوبتی جدید تا 15 سال گارانتی دارد.این عایق کاملا ضد آب بوده، انعطاف پذیری و مقاومت مکانیکی بالا و ضد حریق بودن آن این عایق را با دیگر عایق های رطوبتی بام متفاوت می سازد.

p-455

عایق استخر در مازندران

برای عایق کاری استخری در مازندران از عایق رطوبتی پلیمری نانوپول با چسبندگی عالی و دوام بالا استفاده شد. عایق رطوبتی نانوپول در این پروژه روی کاشی اجرا شد و سطح و کف استخر 100% آب بند شد. به دلیل رنگ زیبای این عایق نیازی به کاشی کاری مجدد نمی باشد.

p-261

آب بندی سرویس بهداشتی ساختمانی در زعفرانیه

برای عایق کاری سرویس بهداشتی ساختمانی در زعفرانیه عایق نانو مالتی به همراه الیاف شیشه توسط تیم اجرایی این شرکت اجرا شد. لازم به ذکر است که این عایق سرویس حمام و دستشویی را صد در صد ضد رطوبت می کند و دارای گارانتی ده ساله می باشد.