رفع نشتی آب در بام

پرسش شده توسط : پیمان خیابانچیان در تاریخ : یکشنبه 14 آذر 1400

پشت بام آپارتمان ما موزاییک میباشد که بعد از ۱۰ سال از ساخت ساختمان از دو قسمت نشتی اب داریم موزاییک ها سالم هستند برای رفع نشتی چی پیشنهاد میکنید و قیمت چقدر میشود و چند سال ضمانت میدهید ممنون

پاسخ :

درود فراوان

برای حل این مشکل و رفع نشتی آب در بین موزاییک های پشت بام می توانید از عایق رطوبتی نانوبام استفاده نمایید. نکته ی مهم اینجاست که بدون نیاز به کندن موزاییک ها می توانید عایق نانوبام را روی موزاییک ها اجرا نمایید و سطح پشت بام را بخوبی عایق بندی نمایید.

همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر راجع به مزایای این عایق  و مقایسه ی عایق نانوبام با ایزوگام از مطالب سایت دیدن نمایید. در بازار انواع عایق های رطوبتی جدید را با نام های عایق سفیدبام یا عایق نانو یا عایق بام سفید مشاهده می نمایید. که بهتر است بگوییم بخاطر رنگ سفید این عایق های نانو،  چنین نام هایی رایج شده است. در هر صورت انتخاب بین انواع عایق ها نتیجه ی تحقیق و بررسی شخص شماست. عایق رطوبتی نانوبام ساخت  نانوشیلد یک عایق بسیار عالی و کارامد برای آب بندی سطح پشت بام ها، قابل اجرا روی سیمان، بتن و موزاییک می باشد.عایق نانوبام عموما به رنگ سفید بوده اما به درخواست مشتریان عزیزبا  رنگ سفارشی هم تولید می شود. عایق های این شرکت دارای ده سال ضمانت اجرایی هستند. برای استعلام قیمت و راهنمایی  بیشتر لطفا با کارشناسان ما در شرکت تماس حاصل نمایید.


عایق برای کمد دیواریعایق دیوار بیرونی
پرسشهای مرتبط

فرم مشاوره

  • تذکر : لطفا جهت استعلام قیمت عایق های رطوبتی نانوشیلد با شماره تلفنهای شرکت تماس حاصل نمایید.
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی * ۹۰ + ۸ =