جایگزین قیرگونی برای سرویس ها

پرسش شده توسط : شارعی در تاریخ : شنبه 15 شهریور 1399

سلام

بنده برای آب بندی سرویسها و حمام نیاز به عایق رطوبتی نانو دارم که جایگزین قیرگونی باشد و باندازه عایقهای قدیمی مطمین و کارآمد باشد. چه نوع عایقی مناسب است؟و اینکه میزان مصرف آن چقدر باید باشد؟

پاسخ :

سلام و عرض ادب

سرویسهای بهداشتی و حمام  بعلت تماس مستقیم با رطوبت بصورت همیشگی،  نیاز به یک یا چند لایه عایق رطوبتی نظیر قیرگونی یا ایزوگام یا عایق های نانو  دارد. خصوصا در برج ها عایق کاری سرویس ها در بیشتر ازدو لایه انجام می گیرد. قیرگونی روشی موثر برای آب بندی می باشد و قدمت آن بسیار بالا بوده و به همین دلیل هنوز هم طرفداران خود را دارد. اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی رفته رفته عایق های رطوبتی با مواد نانوپلیمری جایگزین عایق های سنتی شده است. روش قیرگونی ایرادهای جدی مانند سنگینی، سختی اجرا، بوی بد، آلودگی حین اجرا، نیاز به حرارت دارد. همچنین اگر شیب بندی بخوبی انجام نشود آب روی قیرگونی زیر لایه های سرامیک می ماند و موجب ایجاد بوی بد دائمی در سرویس های بهداشتی می شود. عایق های رطوبتی پلیمری با وزن سبک و  اجرای تمیز، سریع و آسان گزینه ای عالی برای جایگزینی روشهای قدیمی مانند قیرگونی و ایزوگام است.

از بین محصولات نانوشیلد عایق رطوبتی نانومالتی برای آب بندی سرویس بهداشتی و حمام  مناسب است.  مزایای عایق رطوبتی نانومالتی نسبت به قیرگونی :

عایق نمای سنگعایق روی کاشی و سرامیک
پرسشهای مرتبط

فرم مشاوره

  • تذکر : لطفا جهت استعلام قیمت عایق های رطوبتی نانوشیلد با شماره تلفنهای شرکت تماس حاصل نمایید.
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی * ۲۴ + ۹ =