عایق های رطوبتی نانوشیلد

اجرای عایق استخر کردان

عایق کاری استخری در منطقه کردان توسط تیم اجرایی این شرکت و با عایق نانوپول انجام گرفت. نانوپول عایق رطوبتی یا همان رنگ آب بند کننده برای استخر می باشد که چسبندگی بسیار بالایی به سطح دارد و به هیچ عنوان پوسته پوسته نمی شود. علاوه بر آب بندی، ضد خزه و جلبک است و کاملا بدون بو وسمیت می باشد.

اجرای عایق نانو برای استخر کردان

عایق کاری استخر خصوصا در فصل تابستان موردتوجه همه می باشد. بسیاری مردم به دنبال رنگی برای استخر هستند که سالانه نیاز به تمدید نداشته باشد. عایق نانوپول ساخت نانوشیلد با رنگ آبی استخری کار آب بندی و رنگ استخر را همزمان انجام میدهد و عمر بالایی دارد. استخری در منطقه کردان توسط این عایق و تیم اجرایی ما در کمترین زمان انجام شد. این عایق به دلیل پایه آب بودن بدون بو و سمیت است و زود خشک می شود که آن را برای مناطق مرطوب بسیار مناسب می سازد. چسبندگی فوق العاده عایق رطوبتی نانوپول بعلت دارا بودن رزین های اکریلیک می باشد که همزمان خواص انعطاف پذیری و تحمل فشارهای مثبت و منفی بالا را هم امکان پذیر می سازد. نانوپول ضد خزه و جلبک است و دارای رنگ ثابت می باشد.

با عایق نانوپول شما از کاشی کاری نیز می توانید بی نیاز شوید. رنگ های متنوع و زیبای آبی و سفید با تناژهای رنگی  متفاوت برای استخر موجود است که ظاهر زیبایی به استخر می دهد. عایق نانوپول و تمامی عایق های رطوبتی نانوشیلد دارای ده سال ضمانت اجرایی بوده و می تواند یک گزینه بلند مدت برای پروژه آب بندی باشد.

پروژه نانورول و نانوشیتاجرای عایق رمپ سعادت آباد

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن