مخلوط کردن نانوشیلد

نانوشیلد به عنوان برترین و مطمئن ترین عایق رطوبتی ساختمانی نحوه مخلوط کردن و همزدن عایق های دوجزئی را بر روی تمامی محصولات خود درج کرده است. ویدئو زیر به درخواست مشتریان در سایت قرار داده شده است

هم زدن نانوشیلد های دو جزئی !

برخی از عایق های نانوشیلد مانند نانومالتی ، دارای دو جزء پودری و مایع است که باید این دو را با یکدیگر مخلوط نمایید.

این کار میتواند بصورت دستی یا با استفاده از همزن صورت گیرد. فقط رعایت این نکته لازم است که مخلوط نهایی همگن و یکدست باشد و نسبت درج شده بر روی محصول رعایت شود.

مطالب مرتبط

عایق رطوبتی پلیمری چیست؟

نانوشیلد تولید کننده انواع عایق رطوبتی پلیمری جهت مصارف مختلف ساختمانی و صنعتی با بهره گیری از نانوتکنولوژی، کیفیت بسیار بالا و مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت و ماندگاری طولانی.

p-762

انتخاب پیمانکار برای عایقبندی بتن

به دنبال افرادی باشید که در ارائه بالاترین سطح خدمات به مشتریان متعهد هستند. پیمانکارانی را انتخاب کنید که پروژه را در زمان مقرر و بدون مشکل به پایان برسانند همه پیمانکاران عایق رطوبتی یکسان نیستند. ممکن است پیمانکارانی باشند که خدمات ارزانی ارائه دهند به یاد داشته باشید که کیفیت مهمترین عامل در انتخاب پیمانکار مناسب است

p-529

عایق رنگی نما

یکی از قسمت های مهم ساختمان برای عایق بندی نمای اصلی، غربی و شمال غربی آن می باشد. به نماهای غربی اصطلاحا دیوارهای باران گیر گویند. در این مطلب می خواهیم شما را با عایق رطوبتی رنگی نما با پایه پلیمری آشنا کنیم که کار رنگ و آب بندی را همزمان انجام داده و ظاهر بسیار زیبایی دارد.

p-177

انواع عایق رطوبتی

عایق رطوبتی چیست ؟ به هر نوع پوشش یا مصالحی که باعث آب‎بندی محلی مرطوب یا مملو از آب شود، عایق رطوبتی اطلاق میشود. در واقع عملکرد یک ماده یا پوشش در مقابله با نفوذ آب یا رطوبت است که میتواند آنرا به عنوان یک محصول تحت عنوان عایق رطوبتی طبقه کنید. با ادامه مطلب همراه نانوشیلد باشید !

p-24

عایق کاری آزمایشگاه در دلیجان

در این پروژه شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است برای عایق کاری این آزمایشگاه به مساحت 160 متر بهره برده است که در مدت زمان 2 روز کار آن انجام شده و به کارفرما تحویل داده شد.