عایق کاری زیرزمین

پرسش شده توسط : اینانلو در تاریخ : جمعه 9 آبان 1399

2 اتاق در زیرزمین خانه که در آن از گچ و سیمان استفاده شده دارای رطوبت می باشد . برای رفع مشکل چه موردی را پیشنهاد می کنید؟

پاسخ :

سلام و عرض ادب

برای اتاق هایی که در زیرزمین واقع هستند و دچار نم و نفوذ رطوبت از داخل خاک به بافت سازه می شوند باید از عایق پلیمری دو جزئی نانومالتی استفاده نمایید. عایق رطوبتی نانومالتی بسیار قدرتمند در برابر نفوذ آب و فشاهرهای منفی آب بوده و بعلت چسبندگی بسیار زیاد از سطح مورد نظر کنده نمی شود.

راهنمای استفاده: شما ابتدا باید گچ های فرسوده را از سطح جدا نمایید، سطح دیوار را سیمان لیسه ای بزنید و 24 ساعت بعد روی آن را با عایق نانومالتی بپوشانید. عایق رطوبتی نانومالتی با قلم مو، غلطک و پیستوله قابل پاشش است. برای کف اتاق هم به همین شیوه می توانید عمل نمایید با این تقاوت که برای کف بعد از اجرای یک لایه عایق رطوبتی نانومالتی باید توری الیاف شیشه را روی سطح پهن نمایید، بین 4 تا 6 ساعت زمان دهید و مجدد یک لایه عایق را اجرا کنید.

تیم اجرایی این شرکت به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن اتاق ها را 100% عایق بندی می نمایند و شما می توانید از خدمات اجرایی ما بهره ببرید.ضمنا رنگ عایق را میتوانید انتخاب نمایید: کرم روشن و تیره، طوسی، سبز

عایق نانو جایگزین ایزوگامعایق سفید بام شهرهای شمالی
پرسشهای مرتبط

فرم مشاوره

  • تذکر : لطفا جهت استعلام قیمت عایق های رطوبتی نانوشیلد با شماره تلفنهای شرکت تماس حاصل نمایید.
  • در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید . پاسخ سوال شما به ایمیلتان ارسال میگردد .
  • مجاز به استفاده از کدهای HTML نمیباشد .
  • حاصل جمع یا تفریق عبارت قرمز رنگ را در کادر کد امنیتی وارد نمایید .
نام *
ایمیل *
سوال *
حداکثر 1000 حرف
 
کد امنیتی * ۲۹ - ۶ =