عایق های رطوبتی نانوشیلد

عایق رطوبتی استخر

عایق رطوبتی استخر وظیفه آب بندی صحیح و تضمین شده استخر را بر عهده دارد و از آنجایی که در اغلب موارد آب موجود در استخر در تماس مستقیم با پوست انسان و سایر آبزیان است باید موارد بهداشتی را نیز تضمین نماید

آب بندی استخر

عایق کاری و آب بندی استخر مهمترین مرحله ساخت یک استخر یا حوض میباشد.

تفاوتی ندارد که استخر ورزشی باشد، استخر مخصوص پرورش آبزیان و یا آبنما و غیره. مهم این است که آب از میان درزها و دیواره های استخر به بیرون نفوذ نکند.

صرف نظر از هزینه تامین آب ، مشکلاتی مانند مرطوب کردن خاک اطراف و بناهای نزدیک استخر از دیگر علل اهمیت آب بندی صحیح استخر است. اگر چه در نگاه بلند مدت عدم صحیح آب بندی استخر میتواند آسیب های جبران ناپذیری برای استخر داشته باشد.

عایق رطوبتی نانوپول

نانوشیلد به عنوان نسل جدید و برترین عایق رطوبتی راه حلی مطمئن، سریع و سازگار با طبیعت محصولاتی متنوع و با کیفیت را به بازار ساخت و ساز کشور معرفی کرده است.

عایق رطوبتی استخر ( نانوپول ) تمام آن چیزی است که برای آب بندی استخر، آبنما، جکوزی و ... به آن احتیاج پیدا خواهید کرد.

توضیحات بیشتر در مورد عایق رطوبتی استخر ( نانوپول ) را میتوانید از طریق لینک زیر مطالعه نمایید.

عایق رطوبتی نانوپول

نانوپول یک عایق رطوبتی استخر است که خاصیت ضد خزه و باکتری دارد و باقابلیت اجرای سریع و تحمل فشار بسیار بالا و همینطور مقاوم در برابر بسیاری از حلال ها نظیر بنزین و نفت و قابلیت اجرا در محل های مرطوبت بهترین عایق رطوبتی برای آب بندی استخر است.

پروژه های انجام شده توسط نانوپول

انواع عایق رطوبتی استخر

عایق های رطوبتی استخر دارای انواع متفاوتی میباشد که برخی بر پایه پلیمر، سیمان پلیمری، اکریلیک ، اپوکسی و ... هستند.

نانوپوب به عنوان نسل جدید عایق رطوبتی استخر یک محصول تک جزئی شامل لاتکس  و ارگانومینرال با رنگ آبی استخری است که میتوان آنرا با قلم مو کنیتکس پاش اجرا کرد.

اجرای عایق کاری استخر و آب نما

سازه سازان یزدان پاک به عنوان مجری بسیاری از پروژه های نانوشیلد این محصول - نانوپول - را به تمامی همکاران و پیمانکاران و مجریان عایق کاری رطوبتی و آب بندی توصیه مینماید.

آب بندی استخر با عایق رطوبتی نانپول ضمانت اجرای شما در کوتاهترین زمان ممکن است.

شاید باور این نکته برای شما ممکن بنظر نرسد که آب بندی یک استخر المپیک با عایق رطوبتی استخر نانوپول حداکثر و در بدترین حالت یک روز زمان نیاز داشته باشد !

نانوشیلد در نمایشگاه بین المللیآببندی چاله آسانسور

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن