عایق های رطوبتی نانوشیلد

پروژه های نانوشیلد

عایق نما ساختمان هواپیما کلاردشت

عایق نما ساختمان هواپیما کلاردشت

برای عایق کاری نمای ساختمانی به شکل هواپیما در کلاردشت، تیم اجرایی این شرکت از رنگ ضد آب نما استفاده نمود. رنگ ضد آب نما نانوشیلد با فرمولاسیون عالی و پیشرفته علاوه بر رنگ آمیزی نمای ساختمان، کاملا سطح نما را آب بند می نماید و از نما در برابر فرسایش محیطی محافظت می نماید.

عایق سقف شیبدار کلاردشت

عایق سقف شیبدار کلاردشت

عایق کاری سقف شیبدار ساختمانی در کلاردشت، توسط تیم اجرایی این شرکت با عایق رطوبتی نانوآردوکالر انجام گرفت. این عایق پلیمری در رنگ های متنوع و زیبا علاوه بر آب بندی ظاهر بسیار زیبایی به ساختمان و ویلای شما می بخشد.اجرای آسان و عدم تغییر رنگ در برابر آفتاب از ویژگیهای ممتاز عایق های نانوشیلد است.

عایق کاری در لواسان

عایق کاری در لواسان

عایق کاری رطوبتی برای نما، چند حوضچه و استخر کوچک در ساختمانی در منطقه لواسان توسط تیم اجرایی این شرکت و با عایق های نانوشیلد انجام گرفت. تنوع رنگ های استخر، سهولت اجرا، سرعت بالای خشک شدن و دوام عالی از خصوصیات عایق های نانوشیلد می باشد.

عایق کاری پروژه اپال

عایق کاری پروژه اپال

عایق کاری سرویس های بهداشتی در پروژه اپال توسط تیم اجرایی این شرکت انجام شد. عایق نانومالتی برای آب بندی محیط های بسیار مرطوب مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و زیرزمین مناسب است. این عایق رطوبتی پلیمری با فرمولاسیون عالی جایگزینی بی نظیر برای ایزوگام و قیرگونی می باشد.

عایق نما در شهرک واوان

عایق نما در شهرک واوان

تیم اجرایی این شرکت با استفاده از عایق رطوبتی نانوکالر نمای ساختمانی در شهرک واوان واقع در اسلامشهر را عایق کاری نمود. این عایق رطوبتی پلیمری متشکل از رزین های اکریلیک می باشد که بسیار چسبنده به سطح می باشد و در برابر رطوبت و فرسایش محیطی کاملا مقاوم است.

عایق نانومالتی اطلس مال

عایق نانومالتی اطلس مال

عایق کاری رطوبتی طبقات منفی و دیوار برشی در پروژه اطلس مال توسط عایق های رطوبتی نانوشیلد و تیم اجرایی این شرکت انجام شد. جهت عایق کاری این پروژه از عایق رطوبتی چندمنظوره نانومالتی استفاده شد.

عایق نانو پروژه اطلس مال

عایق نانو پروژه اطلس مال

برای عایق بندی سرویس های بهداشتی در پروژه اطلس مال اقدسیه از عایق چند منظوره نانومالتی استفاده شد. نانومالتی عایق پلیمری برای آب بندی محیط های بسیار مرطوب مانند حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و زیرزمین مناسب است.

اجرای عایق بام نیاوران

اجرای عایق بام نیاوران

اجرای عایق رطوبتی پشت بام در یکی از ساختمانهای منطقه نیاوران توسط تیم مجرب این شرکت با عایق رطوبتی پلیمری نانوبام انجام شد. نانوبام به حالت مایع متشکل از رزین های اکریلیک است که در کمترین زمان خشک می شود و تشکیل لایه ای ضد آب و مقاوم در برابر فرسایش محیطی و نور خورشید می دهد.

عایق رطوبتی در سیستان و بلوچستان

عایق رطوبتی در سیستان و بلوچستان

در سیستان و بلوچستان بسیاری از منازل و ساختمانها سقفی متشکل از پیش (برگ درخت خرما)و بافتی از الیاف خرما می باشد. برای عایق کاری رطوبتی این سقف ها از عایق نانوکالر استفاده شد.

عایق نانوبام خیابان جلفا

عایق نانوبام خیابان جلفا

برای عایق کاری بام یک ساختمان در خیابان جلفا از عایق رطوبتی نانوبام استفاده گردید. تیم اجرایی این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن بام این ساختمان را در 4 لایه عایق کاری نمودند.

عایق کاری سرویس بهداشتی

عایق کاری سرویس بهداشتی

عایق کاری سرویس بهداشتی و دیوار برشی پارکینگ در ساختمان پروژه آوست واقع در سعادت آباد توسط تیم اجرایی این شرکت انجام گرفت. در این پروژه از عایق رطوبتی چندمنظوره نانومالتی به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد.

عایق کاری زیرزمین اقدسیه

عایق کاری زیرزمین اقدسیه

عایق کاری دیوارهای طبقات منفی ساختمانی در اقدسیه توسط تیم اجرایی این شرکت و بوسیله عایق نانومالتی انجام شد. عایق چندمنظوره نانومالتی مناسبترین گزینه برای آب بندی محیط های مرطوب مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و زیرزمین می باشد.

پروژه بام توسعه سهند

پروژه بام توسعه سهند

برای عایق بندی بام ساختمان توسعه سهند در سعادت آباد از عایق رطوبتی نانوبام استفاده شد. عایق رطوبتی نانوبام همانند رنگ روی سطح بام اجرا می گردد و پس از خشک شدن لایه ای کاملا ضد رطوبت را تشکیل می دهد. این عایق پلیمری با خواص انعطاف پذیری بالا مقاوم در برابر ترک خوردگی ناشی از انبساط و انقباضات است.

عایق بام تویسرکان

عایق بام تویسرکان

برای عایق کردن سطح بام یک ساختمان در شهر تویسرکان از عایق رطوبتی نانو بام به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد. بکار بردن مش الیاف مابین لایه های عایق رطوبتی نانو بام خواص مکانیکی و ضد رطوبتی بودن عایق را دوچندان می سازد. هم چنین این عایق قابل اجرا روی سطح سیمان، موزاییک و کاشی نیز می باشد.

عایق کاری بام پاسداران

عایق کاری بام پاسداران

برای عایق کاری رطوبتی بام ساختمانی در پاسداران از عایق 4 لایه نانو بام به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد. نانو بام عایق پلیمری است که پس از اجرا روی سطح و خشک شدن، لایه ای کاملا ضد رطوبت را تشکیل می دهد. این عایق قدرتمند قابلیت اجرا روی سطوح سیمانی، موزاییک و کاشی را نیز دارد.

 نانو بام در سهروردی

نانو بام در سهروردی

عایق کاری بام در منطقه سهروردی تهران، با عایق رطوبتی نانو بام توسط پرسنل اجرایی این شرکت انجام شد. نانو بام عایقی برنگ سفید و با غلظتی شبیه به غلظت عسل می باشد که با قلم مو به آسانی قابل اجرا روی سطح بام می باشد.

عایق نما، مازندران

عایق نما، مازندران

برای عایق کاری سطوح نمای یک ویلا در مازندران، منطقه نور، از رنگ ضد آب نما ساخت نانوشیلد استفاده شد. از آنجا که در مناطق شمالی کشورمان بعلت بارانهای مداوم سرعت اجرای عایق، امری بسیار ضروری است انتخاب این عایق کمک شایانی به شما جهت ضد آب کردن نمای ساختمان در کمترین زمان ممکن می نماید.

عایق کاری زیرزمین نیاوران

عایق کاری زیرزمین نیاوران

جهت عایق کاری طبقات منفی یک مجتمع تجاری اداری در نیاوران از عایق رطوبتی قدرتمند نانو مالتی استفاده شد. نانو مالتی در برابر نفوذ رطوبت بسیار مقاوم است بهمین جهت برای محیط های فوق العاده مرطوب مانند زیرزمین، آشپزخانه و سرویس های بهداشتی مناسب می باشد.

عایق کاری بام سعادت آباد

عایق کاری بام سعادت آباد

برای عایق کاری پشت بام ساختمانی در سعادت آباد از عایق رطوبتی سفید رنگ نانو بام به همراه توری الیاف شیشه استفاده شد. اجرای عایق رطوبتی این پشت بام توسط پرسنل این شرکت با سرعت و دقت تمام انجام گرفت.

عایق کاری بام هتل شیراز

عایق کاری بام هتل شیراز

برای آب بندی پشت بام هتل شیراز واقع در مرکز تهران، از عایق رطوبتی نانو بام به همراه مش شیشه استفاده شد. نانو بام عایق پلیمری سفید رنگ با قدرت بالا در برابر نفوذ رطوبت به داخل ساختمان می باشد که استفاده از آن به همراه توری الیاف شیشه، خواص آب بندی و استحکام مکانیکی عایق را دو چندان می سازد.

اجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوران

اجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوران

برای عایق کاری جکوزی در پروژه گلسنگ نیاوران، عایق رطوبتی نانومالتی را به همراه توری الیاف شیشه اجرا کردیم.به این ترتیب کف و دیواره های محیط جکوزی کاملا ضد رطوبت شد.

آب بندی سرویس بهداشتی ساختمانی در زعفرانیه

آب بندی سرویس بهداشتی ساختمانی در زعفرانیه

برای عایق کاری سرویس بهداشتی ساختمانی در زعفرانیه عایق نانو مالتی به همراه الیاف شیشه توسط تیم اجرایی این شرکت اجرا شد. لازم به ذکر است که این عایق سرویس حمام و دستشویی را صد در صد ضد رطوبت می کند و دارای گارانتی ده ساله می باشد.

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.

عایق کاری روف گاردن در فرمانیه

عایق کاری روف گاردن در فرمانیه

روف گاردن یک ساختمان در فرمانیه توسط تیم مجرب این شرکت و با استفاده از عایق رطوبتی نانومالتی آب بندی شد. نانومالتی محصولی قدرتمند برای آب بندی انواع سطوح ساختمانی می باشد. قیمت پایین، کارایی بالا و چند منظوره بودن نانومالتی موجب تمایز این محصول از دیگر عایق های رطوبتی می باشد.

عایق کاری استخر شهریار

عایق کاری استخر شهریار

برای عایق کاری استخری در شهریار از عایق رطوبتی نانوپول استفاده شد. این عایق رطوبتی پلیمری بدون بو و سمیت و به رنگ آبی، مناسب با محیط استخر می باشد.

اجرای عایق نانوبام با مش، هتل شیراز

اجرای عایق نانوبام با مش، هتل شیراز

جهت آب بندی پشت بام هتل شیراز، واقع در لاله زار تهران، از عایق رطوبتی نانوبام استفاده شد.این عایق رطوبتی از جنس لاتکس اکرلیک و به رنگ سفید است و اجرای آن بسیار سریع و آسان است.این عایق رطوبتی مانع ایجاد جزیره های گرمایی سفید می گرددو در برابر اشعه uv مقاوم است.

 عایق کاری سرویس بهداشتی با مش، هتل شیراز

عایق کاری سرویس بهداشتی با مش، هتل شیراز

برای آب بندی سرویس های بهداشتی هتل شیراز، واقع در لاله زار تهران، از عایق رطوبتی نانومالتی همراه با مش استفاده شد.

 نانو آردوکالر در شمال کشور

نانو آردوکالر در شمال کشور

جهت عایق کاری سقف شیبدار یک ساختمان در شمال کشور، عایق رطوبتی نانو آردوکالر بکار برده شد. این عایق قدرتمند در آب بندی و دارای رنگ های متنوع و زیبا برای زیباسازی نمای سقف و ساختمان می باشد.

آب بندی پشت بام کامرانیه

آب بندی پشت بام کامرانیه

از عایق رطوبتی نانوبام برای عایق کاری بام یک ساختمان در کامرانیه استفاده شد. پشت بام این ساختمان مسکونی در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت کاملا آب بندی شد.

عایق کاری استخر در ملارد

عایق کاری استخر در ملارد

برای آب بندی یک استخر در ملارد از عایق رطوبتی نانو پول استفاده شد که کار عایق بندی رطوبتی این استخر و رنگ آن همزمان انجام شد.

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن