عایق های رطوبتی نانوشیلد

پروژه های نانوشیلد

عایق کاری سرویس بهداشتی

عایق کاری سرویس بهداشتی

عایق کاری سرویس بهداشتی و دیوار برشی پارکینگ در ساختمان پروژه آوست واقع در سعادت آباد توسط تیم اجرایی این شرکت انجام گرفت. در این پروژه از عایق رطوبتی چندمنظوره نانومالتی به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد.

عایق کاری زیرزمین اقدسیه

عایق کاری زیرزمین اقدسیه

عایق کاری دیوارهای طبقات منفی ساختمانی در اقدسیه توسط تیم اجرایی این شرکت و بوسیله عایق نانومالتی انجام شد. عایق چندمنظوره نانومالتی مناسبترین گزینه برای آب بندی محیط های مرطوب مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و زیرزمین می باشد.

پروژه بام توسعه سهند

پروژه بام توسعه سهند

برای عایق بندی بام ساختمان توسعه سهند در سعادت آباد از عایق رطوبتی نانوبام استفاده شد. عایق رطوبتی نانوبام همانند رنگ روی سطح بام اجرا می گردد و پس از خشک شدن لایه ای کاملا ضد رطوبت را تشکیل می دهد. این عایق پلیمری با خواص انعطاف پذیری بالا مقاوم در برابر ترک خوردگی ناشی از انبساط و انقباضات است.

عایق بام تویسرکان

عایق بام تویسرکان

برای عایق کردن سطح بام یک ساختمان در شهر تویسرکان از عایق رطوبتی نانو بام به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد. بکار بردن مش الیاف مابین لایه های عایق رطوبتی نانو بام خواص مکانیکی و ضد رطوبتی بودن عایق را دوچندان می سازد. هم چنین این عایق قابل اجرا روی سطح سیمان، موزاییک و کاشی نیز می باشد.

عایق کاری بام پاسداران

عایق کاری بام پاسداران

برای عایق کاری رطوبتی بام ساختمانی در پاسداران از عایق 4 لایه نانو بام به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد. نانو بام عایق پلیمری است که پس از اجرا روی سطح و خشک شدن، لایه ای کاملا ضد رطوبت را تشکیل می دهد. این عایق قدرتمند قابلیت اجرا روی سطوح سیمانی، موزاییک و کاشی را نیز دارد.

 نانو بام در سهروردی

نانو بام در سهروردی

عایق کاری بام در منطقه سهروردی تهران، با عایق رطوبتی نانو بام توسط پرسنل اجرایی این شرکت انجام شد. نانو بام عایقی برنگ سفید و با غلظتی شبیه به غلظت عسل می باشد که با قلم مو به آسانی قابل اجرا روی سطح بام می باشد.

عایق نما، مازندران

عایق نما، مازندران

برای عایق کاری سطوح نمای یک ویلا در مازندران، منطقه نور، از رنگ ضد آب نما ساخت نانوشیلد استفاده شد. از آنجا که در مناطق شمالی کشورمان بعلت بارانهای مداوم سرعت اجرای عایق، امری بسیار ضروری است انتخاب این عایق کمک شایانی به شما جهت ضد آب کردن نمای ساختمان در کمترین زمان ممکن می نماید.

عایق کاری زیرزمین نیاوران

عایق کاری زیرزمین نیاوران

جهت عایق کاری طبقات منفی یک مجتمع تجاری اداری در نیاوران از عایق رطوبتی قدرتمند نانو مالتی استفاده شد. نانو مالتی در برابر نفوذ رطوبت بسیار مقاوم است بهمین جهت برای محیط های فوق العاده مرطوب مانند زیرزمین، آشپزخانه و سرویس های بهداشتی مناسب می باشد.

عایق کاری بام سعادت آباد

عایق کاری بام سعادت آباد

برای عایق کاری پشت بام ساختمانی در سعادت آباد از عایق رطوبتی سفید رنگ نانو بام به همراه توری الیاف شیشه استفاده شد. اجرای عایق رطوبتی این پشت بام توسط پرسنل این شرکت با سرعت و دقت تمام انجام گرفت.

عایق کاری بام هتل شیراز

عایق کاری بام هتل شیراز

برای آب بندی پشت بام هتل شیراز واقع در مرکز تهران، از عایق رطوبتی نانو بام به همراه مش شیشه استفاده شد. نانو بام عایق پلیمری سفید رنگ با قدرت بالا در برابر نفوذ رطوبت به داخل ساختمان می باشد که استفاده از آن به همراه توری الیاف شیشه، خواص آب بندی و استحکام مکانیکی عایق را دو چندان می سازد.

اجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوران

اجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوران

برای عایق کاری جکوزی در پروژه گلسنگ نیاوران، عایق رطوبتی نانومالتی را به همراه توری الیاف شیشه اجرا کردیم.به این ترتیب کف و دیواره های محیط جکوزی کاملا ضد رطوبت شد.

آب بندی سرویس بهداشتی ساختمانی در زعفرانیه

آب بندی سرویس بهداشتی ساختمانی در زعفرانیه

برای عایق کاری سرویس بهداشتی ساختمانی در زعفرانیه عایق نانو مالتی به همراه الیاف شیشه توسط تیم اجرایی این شرکت اجرا شد. لازم به ذکر است که این عایق سرویس حمام و دستشویی را صد در صد ضد رطوبت می کند و دارای گارانتی ده ساله می باشد.

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.

عایق کاری روف گاردن در فرمانیه

عایق کاری روف گاردن در فرمانیه

روف گاردن یک ساختمان در فرمانیه توسط تیم مجرب این شرکت و با استفاده از عایق رطوبتی نانومالتی آب بندی شد. نانومالتی محصولی قدرتمند برای آب بندی انواع سطوح ساختمانی می باشد. قیمت پایین، کارایی بالا و چند منظوره بودن نانومالتی موجب تمایز این محصول از دیگر عایق های رطوبتی می باشد.

عایق کاری استخر شهریار

عایق کاری استخر شهریار

برای عایق کاری استخری در شهریار از عایق رطوبتی نانوپول استفاده شد. این عایق رطوبتی پلیمری بدون بو و سمیت و به رنگ آبی، مناسب با محیط استخر می باشد.

اجرای عایق نانوبام با مش، هتل شیراز

اجرای عایق نانوبام با مش، هتل شیراز

جهت آب بندی پشت بام هتل شیراز، واقع در لاله زار تهران، از عایق رطوبتی نانوبام استفاده شد.این عایق رطوبتی از جنس لاتکس اکرلیک و به رنگ سفید است و اجرای آن بسیار سریع و آسان است.این عایق رطوبتی مانع ایجاد جزیره های گرمایی سفید می گرددو در برابر اشعه uv مقاوم است.

 عایق کاری سرویس بهداشتی با مش، هتل شیراز

عایق کاری سرویس بهداشتی با مش، هتل شیراز

برای آب بندی سرویس های بهداشتی هتل شیراز، واقع در لاله زار تهران، از عایق رطوبتی نانومالتی همراه با مش استفاده شد.

 نانو آردوکالر در شمال کشور

نانو آردوکالر در شمال کشور

جهت عایق کاری سقف شیبدار یک ساختمان در شمال کشور، عایق رطوبتی نانو آردوکالر بکار برده شد. این عایق قدرتمند در آب بندی و دارای رنگ های متنوع و زیبا برای زیباسازی نمای سقف و ساختمان می باشد.

آب بندی پشت بام کامرانیه

آب بندی پشت بام کامرانیه

از عایق رطوبتی نانوبام برای عایق کاری بام یک ساختمان در کامرانیه استفاده شد. پشت بام این ساختمان مسکونی در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت کاملا آب بندی شد.

عایق کاری استخر در ملارد

عایق کاری استخر در ملارد

برای آب بندی یک استخر در ملارد از عایق رطوبتی نانو پول استفاده شد که کار عایق بندی رطوبتی این استخر و رنگ آن همزمان انجام شد.

عایق کاری بام در ایرانشهر

عایق کاری بام در ایرانشهر

برای عایق کاری پشت بام در ساختمان فرمانداری ایرانشهر، از عایق رطوبتی نانو بام با تکنیکی جدید استفاده شد که کیفیت این عایق رطوبتی جدید تا 15 سال گارانتی دارد.این عایق کاملا ضد آب بوده، انعطاف پذیری و مقاومت مکانیکی بالا و ضد حریق بودن آن این عایق را با دیگر عایق های رطوبتی بام متفاوت می سازد.

اجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشا

اجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشا

برای عایق کاری کف و دیواره طبقه ششم مجتمع تجاری روشا از عایق رطوبتی رنگی نانو کالر استفاده شد. این عایق توسط تیم اجرایی نانوشیلد در کمترین زمان ممکن اجرا شد. تنوع رنگی این عایق رطوبتی و سهولت اجرای آن از مزایای مهم این محصول با کیفیت هستند.

عایق کاری استخر در شهریار

عایق کاری استخر در شهریار

برای عایق کاری یک استخر در شهریار از عایق رطوبتی نانوپول استفاده شد. این عایق رطوبتی دارای کیفیت بالا، قابلیت اجرای آسان و سریع و به رنگ آبی استخری است.

عایق پشت بام در انزلی

عایق پشت بام در انزلی

پشت بام یک ساختمان در شهر انزلی با عایق رطوبتی نانو بام کاملا آببندی شد. سقف ساختمانها در شهرهای شمالی کشور بعلت رطوبت بالا و باران زیاد، نیاز مبرم به عایقبندی صد در صدی دارند که با استفاده از عایق رطوبتی نانو بام ساخت نانوشیلد بخوبی و به سرعت می توان آببندی پشت بام ها را انجام داد.

عایق‎کاری پارکینگ برج روشا

عایق‎کاری پارکینگ برج روشا

عایقکاری پارکینگ برج روشا فرمانیه با عایق رطوبتی نانوکالر ساخت نانوشیلد، انجام گرفت. رنگی بودن این عایق رطوبتی به مااین امکان را میدهد که علاوه بر آببندی سطوح پارکینگ و آبنما و غیره توسط این عایق رطوبتی، ظاهری زیبا و تمیز نیز به سطوح ساختمانی ببخشیم.

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

عایق کاری استخر در آبعلی

عایق کاری استخر در آبعلی

در این استخر واقع در یک ساختمان خصوصی این شرکت با استفاده از نانوپول که از محصولات انحصاری این شرکت بوده، کار آب بندی آن را به نحو عالی و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام داده است.

عایق کاری پشت بام رایتل

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.

عایق کاری استخر در دماوند

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن