عایق های رطوبتی نانوشیلد

تگ : #نانوکالر

آب بندی نما

عایق نما یا رنگ آب بند کننده نما برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان استفاده می گردد.عایق رطوبتی نانوکالر با قیمت مناسب مزایای عالی برای آب بند کردن نما


اجرای نانوکالر خدامی

برای عایق کاری دیوار یا نما از عایق رطوبتی نانوکالر در رنگ های متنوع ساخت نانوشیلد استفاده نمایید. عایق رطوبتی نانوکالر بسیار چسبنده به سطح می باشد.


اجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشا

برای آب بندی کف و دیواره ساختمان روشا از عایق رطوبتی رنگی نانو کالر استفاده شد. عایق رطوبتی نانوکالر توسط تیم اجرایی نانوشیلد با بهترین کیفیت و به سرعت اجرا شد.


عایق رطوبتی در سیستان و بلوچستان

برای عایق کاری رطوبتی روی سقف های ساخته شده از پیش یا الیاف درخت خرما می توان از عایق های رطوبتی نانوشیلد استفاده کرد.


عایق نما در شهرک واوان

عایق کاری رطوبتی برای نمای ساختمانی در واوان با عایق رطوبتی نانوکالر انجام شد. این عایق بسیار چسبنده به سطح و مقاوم در برابر رطوبت و فرسایش است.


عایق دیوار باران گیر

سلام.من ساکن بندرماهشهرخوزستان هستم.رطوبت ودمای هوابسیاربالاست.دیوارغربی وشمالی منزل من باران گیر است. نمای خارجی آنهم با سیمان سفید پوشیده شده و رطوبت به درون خانه نفوذ کرده و دیوارها خیس و دارای کپک های سیاه است.چه محصولی را برای من پیشنهاد میکنید؟ قیمت و نحوه خریداری چگونه است؟ مساحت دیوار هم حدود ۶۰ متر مربع است.با تشکر


عایق دیوار بیرونی

درود ، برای عایق کاری رطوبتی دیوار بیرونی در شمال چه عایقی پیشنهاد میشود ؟ آبا ضمانت کار دارد؟ آیا نماینده ای در رامسر یا شهسوار دارید؟ قیمت محصول معرفی شده چقدر است؟


عایق دیوار سرامیک

سلام وقت بخیر، بنده پیمانکار ساختمان هستم در استان گیلان، متاسفانه مشکلی پیدا کردم ، یکی از دیوارهای ساختمان عایق کاری نشده ،و دلیلش اینه که پیمانکار قبلی به دلیل اینکه دیوار بارون نمیخورده این کار را نکرده،  روی اون دیوار سرامیک شده با بندهای یک سانتی، اما الان رطوبت میکنه، پیشنهاد شما چیه، این مشکل برای خیلی از همکارها پیش اومده.


رفع نم دیوار سیمانی

دیوار بارانگیر به متراژ ۷۰ متر که نم و رطوبت به داخل دیوار نفوذ می کنه در ضمن دیوار فوق با سیمان نازک کاری شده و داخل ساختمان سفید کاری شده


عایق نمای سیمانی

سلام. برای 75 متر مربع نمای سیمانی چند کیلو پرایمر و چند کیلو رنگ نیاز است قیمت هرکیلو پرایمر و رنگ را بفرمایید. باتشکر


"نانوکالر" را در سایت جستجو کنید !

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن