عایق های رطوبتی نانوشیلد

تگ : #نانومالتی

اجرای عایق رمپ سعادت آباد

عایق رمپ سعادت آباد با استفاده از نانو مالتی دو جزئی و نالو کالر-آب بندی رمپ و پارکینگ-عایق پارکینگ و رمپ-عایق بندی کف ساختمان-عایق رطوبتی مستحکم


عایق بندی طبقات منفی

عایق بندی طبقات منفی ساختمان برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان بکار می رود. عایق دو جزئی نانومالتی برای دیوار برشی و طبقات منفی بکار میرود.


عایق کاری پروژه اپال

برای عایق کاری رطوبتی سرویس بهداشتی پروژه اپال از عایق نانومالتی استفاده شد.عایق رطوبتی نانومالتی به جای ایزوگام و قیرگونی برای آب بندی محیط های مرطوب خوب است.


عایق نانو پروژه اطلس مال

برای عایق کاری رطوبتی سرویس های بهداشتی در ساختمان اطلس مال اقدسیه از عایق رطوبتی نانومالتی استفاده شد. نانومالتی برای عایق کاری محیط های بسیار مرطوب مناسب است.


اجرای عایق نانومالتی، پروژه گلسنگ نیاوران

در پروژه گلسنگ نیاوران برای عایق کاری جکوزی از عایق رطوبتی نانومالتی استفاده شد.این عایق ضدرطوبت توسط قلم مو و به همراه توری الیاف شیشه اجرا شد.


آب بندی سرویس بهداشتی با نانومالتی

سلام برا عایق بندی حمام و دستشویی از نانوپول استفاده کنیم بهتره یا نانومالتی و لطفا دلیل استفاده از پیشنهادتونو هم لطف کنین چون من دچار شک شدم که نانو پول از لحاظ کیفیت برای اجرا بهتر باشه


نانومالتی بهترین عایق حمام

روزبخیر لطفا راهنمایی فرمایید برای کف و دیوارهای سرویس بهداشتی قبل از کاشیکاری و بعد از لوله کشی از چه عایقی استفاده شود که اجرای آن به تخصص خاصی نیاز نباشد و چنانچه دستورعملی هم دارد ارسال فرمایید

سپاس


قیمت عایق ها

باسلام،کمد دیواری ما عرق میکنه ومیخواستم قیمت عایقهارو بدونم.ممنون


عایق بندی اطراف پنجره

با سلام دیوار داخلی از کنار پنجره رطوبت داده چه راه حلی پیشنهاد دارید؟


عایق بندی باغچه

درود و خدا قوت

برای عایق ‌بندی کف و دیواره های باغچه می خواستم برآورد قیمت بدید. پیش از این یک بار ایزوگام شده ولی باز هم آب می داد. تقریبا 10 مترمربع هست.

با سپاس


"نانومالتی" را در سایت جستجو کنید !

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن