عایق های رطوبتی نانوشیلد

تگ : #عایق کاری نما

صادرات به عراق

استفاده از محصولات عایق رطوبتی نانوشیلد در کشور عراق-صادرات محصولات نانوشیلد به عراق-انجام پروژه آب بندی در عراق-عایق کاری ساختمانی و آب بندی نما- عایق تک جزئی


عایق نانوپول در جاجرود

آب بندی استخرها با رنگ عایق نانو ساخت نانوشیلد انجام می شود. عایق رطوبتی نانوپول با بهترین کیفیت برای عایق کاری استخر و حوضچه و آبنما مناسب است.


عایق کاری در لواسان

برای عایق کاری نما و حوضچه و استخر در ویلایی در لواسان از عایق های رطوبتی نانوشیلد استفاده شد. عایق رطوبتی نانوپول برای حوض و استخر مناسب است.


عایق‎کاری پارکینگ برج روشا

عایقکاری پارکینگ برج روشا فرمانیه با عایق رطوبتی نانو کالر ساخت نانوشیلد، انجام شد. عایق رطوبتی نانو کالر در رنگهای مختلف جهت آببندی پارکینگ و آبنما بکار میرود.


اجرای نانوکالر خدامی

برای عایق کاری دیوار یا نما از عایق رطوبتی نانوکالر در رنگ های متنوع ساخت نانوشیلد استفاده نمایید. عایق رطوبتی نانوکالر بسیار چسبنده به سطح می باشد.


عایق شفاف برای موزاییک

ساختمان نوسازی است که پس از ایزوگام بام اقدام به موزاییک و تعبیه چن فلاور باکس نمودیم . متاسفانه در بارندگی چند جا نشت مشاهده شده .

آیا شرکت شما در شیراز نمایندگی و کارشناس دارد؟

پیشنهاد شما برای رفع معضل پیش آمده چیست ؟ آیا محصول شما حالت شفاف دارد که موزاییک سنگ فرش پشت بام را خراب نکند؟


خرید رنگ ضد آب نما

با سلام نمای خانه اینجانب از سیمان سفید است در دو طبقه قدیمی ساز که بادگیر پنجره ها و درب حیاط حدود 12متر مربع میشود .امکان تهیه و خرید رنگ ضد آب نمای از شرکت شما و یا نمایندگی میسر هست یا خیر. با تشکر از پاسخ و راهنمای شما 09122246797


عایق دیوار بیرونی

درود ، برای عایق کاری رطوبتی دیوار بیرونی در شمال چه عایقی پیشنهاد میشود ؟ آبا ضمانت کار دارد؟ آیا نماینده ای در رامسر یا شهسوار دارید؟ قیمت محصول معرفی شده چقدر است؟


کپک زدن دیوار کمد دیواری

سلام وقت بخیر

به جهت عایق بندی کمد دیواری و دیوار اتاقی که از پشت فضای آزاد هستند چه محصولی رو پیشنهاد می کنید؟

دیوار گچی کمد و چوب های طبقه بندی کمد هم با سرما و هم با باران دچار کپک و

جلبک میشوند .


عایق کمد دیواری

سلام ،وقت شما بخیر.. کمد دیواری منزل ما پشتش نمای سنگ و به بیرون میباشد،زمستان با روشن شدن پکیج، نم و رطوبت باعث کپک زدن دیوار می شود،در حال حاضر انتهای کمد دیواری گچ کاری هست، شما چه راهکاری برای این مشکل ارائه میکنید؟


"عایق کاری نما" را در سایت جستجو کنید !

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن